CENY VYKLIZENÍ BYTŮ

Vyklízení bytu

 

V posledním roce v Brně stále více roste poptávka po vyklízecích službách. Hodně nemovitostí se prodává, kupuje a vyklízí. Naši zákazníci nás často potřebují pro vyklizení kusového nábytku, spotřebičů, vyklízení sklepů, vyklizení půdy nebo vyklizení celého bytu či domu.

Ptáte se na ceny vyklízení bytu, firmy nebo celé pozůstalosti? Sestavili jsme modelový příklad ceny vyklízení bytu 2+1 v centru Brna, kde získáte lepší představu o cenách vyklízení.  

CENY VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ

V modelovém příkladu vyklízení bytu - pozůstalosti na klíč, zařízení bytu 2+1 Brno Bohunice. 

 

Vyklízení z: 4.patro, výtah

Popis vybavení: starý nábytek, vybavení kuchyně, ošacení, textilie, koberce, garnýže, lustry.

 

Stěhovací vozidlo:         Iveco 30 m3

Obalové materiály:        vyklízecí pytle, přepravky

 

CENA VYKLÍZENÍ BYTU BRNO: za vyklizení bytu vč. ekologické likvidace cena 14 800 Kč bez DPH. 

 

Jak vidíte, za necelých 15.tisíc máte byt čistý a vyklizený. Poradíme si s veškerým odpadem mimo stavební chemie a suti. Veškerý odpad při vyklízení Brno na místě třídíme do krabic či pytlů – zvlášť plast, sklo, porcelán, umělé hmoty, textilie, dřevo a elektronické spotřebiče. Odpady z vyklízení nemovitostí pak likvidujeme ve spalovně SAKO BRNO.

Ceny vyklízení nemovitostí v Brně jsou mnohdy rozdílné, záleží zda jsou věci již alespoň v základu roztříděny, nábytek je vcelku či rozebrán na desky apod. Klíčovou roli hraje také přístup – vyklízení bytu Brno 3+1 ze 4 patra bez výtahu zabere i 2 dny. 

VYKLÍZENÍ BRNO - NAŠE DOPORUČENÍ

pokud byste chtěli ušetřit a věnovat čas přípravě, můžete jednotlivé věci roztřídit do pytlů či krabic podle výše uvedeného způsobu. Nábytek raději ponechte na nás, zde může velmi lehce dojít k úrazu.

Po našem vyklízení bytu bude Váš byt vypadat hezčeji :)

Vyklízení bytů objednávejte zadáním poptávky

 

TÝM STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář