Ceny vyklízení nemovitostí Brno

Potřebujete vyklidit nemovitost? STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. Vám nabízí vyklízení nemovitostí a pozůstalostí v Brně a okolí. Jako přední stěhovací firma v Brně Vám pomůžeme s kompletním vyklízením nemovitostí všech velikostí. Provedeme likvidaci starého nábytku, odvezeme nepotřebné věci, zařízení či spotřebiče. Nepotřebné lůžkoviny odvezeme do Armády spásy.

S námi máte jistotu, že po nás zbude vyklizená a čistá nemovitost. V rámci vyklízení nemovitostí nejčastěji realizujeme vyklízení bytů, domů, vyklízení sklepů a půd. Vyklízení nemovitostí pro nás končí až okamžikem Vaší plné spokojenosti. Ročně takto provedeme vyklízení více než 300 nemovitostí.

TIP: objednejte si vyklízení nemovitosti 10 dnů předem a získejte naši super slevu!

VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ BRNO

Pro běžné vyklízení nemovitosti Vám sdělíme cenu obratem po zadání poptávky. Chcete-li znát co nejpřesnější cenu vyklízení, můžete využít nezávazné návštěvy technika, který Vám vypracuje cenovou nabídku vč. harmonogramu prací. Naše ceny vyklízení nemovitostí Brno jsou poctivé.

 • Bonus při objednání předem
 • Přistavení vozu zdarma
 • Zvýhodněné km po Brně
 • Víkendy a svátky bez příplatku
 • Garantovaná cena vyklízení
 • Pojištění proti případné škodě

Nezávazná poptávka

Vyklízení nemovitostí Brno aneb něco navíc

Získali jste od nás vyklizenou a čistou nemovitost. Máme však pro Vás ještě něco navíc – náš výhradní partner Vám pomůže s případnou rekonstrukcí nemovitosti. Chcete nemovitost rekonstruovat? Využijte našeho cenového zvýhodnění pro renovaci. Vyklízení a rekonstrukce nemovitosti chytře.

Co vše v rámci vyklízení nemovitostí zvládneme?

Náš tým Vám pomůže Vám s odvozem starého nábytku, nepotřebných věcí, elektrických zařízení, starých domácích spotřebičů, použitých autobaterií či pneu. Provedeme likvidaci staré pračky, kamen i sporáku. V rámci vyklízení nemovitostí Brno zvládneme také rozebírání různých konstrukcí.

Ochrana prostor při vyklízení nemovitostí

Chráníme vstupní a okolní prostory při vyklízení nemovitostí, a proto jsou naše vyklízecí služby Brno pojištěny na 1 milion korun proti případné škodě.

CENÍK VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTÍ BRNO

Pracovník + vozidlo pro vyklízení …………………....................… od 450 Kč/hodina
Zvýhodněná doprava ……………………………….................….... od 15 Kč/km
Ekologická likvidace věcí, zařízení ……………………………….... individuální cena dle typu

Ať už vyklízíte malou nemovitost po babičce nebo vyklízíte bytový dům, naše levné vyklízení nemovitostí Brno je pro Vás zárukou spolehlivosti a nízkých cen. Naše ceny vyklízení nemovitostí jsou totiž férové. Zadejte poptávku na vyklízení nemovitostí a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Je to jednoduché, stačí kliknout.

Online poptávka

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář