STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

pomáháme Vám na cestě k novému domovu

Jako přední stěhovací firma v Brně nabízíme komplexní stěhovací servis. Smyslem naší práce je zpříjemnit Vám cestu k novému domovu. Máme zkušenosti, sehraný tým a nechybí nám nadšení. Profesionální balící služba a čisté vozy jsou pak vizitkou každého našeho stěhování.

 • Nezávazná obhlídka stěhovaných prostor našim technikem zdarma
 • Stěhovací služby Brno splňují standardy Českého systému kvality služeb
 • Zapůjčíme Vám krabice na stěhování, zajistíme uskladnění stěhovaných věcí
 • Garance pojištění stěhovací služby zajistí bezpečí Vašich věcíLEVNÉ STĚHOVÁNÍ BRNO

Spolehlivé a levné stěhování Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. jsou tou správnou adresou pro bezpečné stěhování bytů a domů, stěhování kanceláří, firem a stěhování těžkých břemen. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme spolehlivým partnerem pro stěhování v Brně, po ČR i pro mezinárodní stěhování. Naše levné stěhování Brno obsahuje vše od příprav stěhování až po úklid.

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVÁNÍ BRNO

Žádné stěhování pro nás není příliš velké nebo příliš malé. Ať už se stěhujete do nového města nebo jen do vedlejší ulice, naše levné stěhování Brno je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, profesionality a poctivých cen.

Nejžádanější služby pro levné stěhování Brno

Nezávazná poptávka

VÍME, JAK ZVLÁDNOUT STĚHOVÁNÍ EFEKTIVNĚ A LEVNĚ

Náš úspěch efektivního stěhování tkví v plánu a přípravě. S jasným plánem může levné stěhování Brno trvat jen 6 hodin, bez kvalitní organizace klidně 12 hodin! Proto levné stěhování s nejnižší hodinovou sazbou pak ve výsledku může znamenat nejvyšší cenu na konci stěhování.

STĚHOVÁNÍ S NÁMI JE SKORO ZÁBAVA

Stěhování je velmi stresující, za léta praxe jsme se naučili, jak dělat stěhování příjemnějším. Pohodlný seznam stěhování Vám pomůže připravit Váš domov a náš ochotný technik Vám na bezplatné návštěvě zodpoví všechny otázky o stěhování. Nedělejte si starosti, do čeho zabalit věci, krabice na stěhování Brno Vám přivezeme až domů.

6 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT STĚHOVÁNÍ BRNO OD NÁS

 1. Jsme výkonní a rychlí
  Efektivní stěhování začínáme jasným plánem a organizací. Při stěhování Brno pracujeme ve svižném tempu a nakládáme si maximum, kolik bezpečně uneseme.
 2. Jsme zkušení
  O stěhování víme vše. Máme za sebou bezpočet dlouhých stěhování a stěhování těžkých břemen v náročných podmínkách. Levné stěhování Brno realizujeme u stěhování Brno okolo 50 domácností. Jsme hrdí nositelé certifikace kvality Českého systému kvality služeb.
 3. Jsme zapálení
  Milujeme stěhování! Stěhování Brno nás baví a jsme hrdí na svou práci. Při stěhování jsme ochotní a rozdáváme úsměv (zadarmo).
 4. Jsme výhodní
  Naše ceny jsou poctivé, nabízíme za ně nejvyšší hodnotu na trhu stěhování Brno. Přivezeme Vám krabice na stěhování až domů, víkendy i svátky za stejné ceny, demontáže nábytku bez příplatku a řadu dalších výhod. Hrajeme fair play a na konci stěhování neměníme dohodnuté ceny.
 5. Bezpečí a ochrana věcí
  Během stěhování chráníme Vaše věci ohleduplnou manipulací, balící službou, čistými polstrovanými vozy a kvalitním pojištěním. Levné stěhování Brno znamená stěhování snadno a bezpečně.
 6. Jsme spolehliví
  Čas u stěhování jsou peníze. Proto náš stěhovací tým bude v ujednanou dobu na místě. Pokud bychom se zpozdili o více než půl hodiny, získáte od nás finanční kompenzaci. Levné stěhování Brno – záruka spolehlivosti a příznivé ceny

Online kalkulace

Kvalita služeb u stěhování Brno je pro nás závazkem přinášet zákazníkům víc než jen změnu adresy. Tým STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář