STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. navázali spolupráci s novou stěhovací firmou STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO.CZ Podělíme se s vámi o stručné informace o této firmě, zaměřené na rezidenční stěhování bytů a domů. 

STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO.CZ

Tento nový projekt vznikl jako odpověď na silnou poptávku po stěhování bytových prostor v Brně. Stále rostoucí mobilita lidi, žijících v Brně a okolí, vnáší přirozeně do stěhovací služby nové nároky a požadavky. Brno se pomalu stává centrem inovací a výzkumu, což s sebou přináší nová pracovní místa a nové potřeby bydlení. A s tím i potřebu stěhování do nového. 

Ambicí projektu není stěhovaní všeho druhu, tak jak to vydíme u mnohých firem. STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO si klade za cíl, soustředit se na zákazníky v Brně a nejbližším okolí, kteří řeší stěhování do nového bytu či domu. 

Stěhování bytů Brno nabízí:

- stěhování bytů, RD, stěhování vilových domů

- předem vypracování nezávazné a bezplatné cenové nabídky

- pro každé stěhování bytu dovoz krabic, plastových boxů i šatních boxů

- odbornou přípravu nábytku a zařízení na stěhování (demontáže nábytku, odpojení pračky, zabalení nábytku, domácích spotřebičů

- kvalifikované a zkušené zaměstnance

- čisté, kobercované vozy vybavené profi vybavením

- nízké hodinové sazby stěhování, levné ceny stěhování bytu

Stěhování bytů Brno se díky specializaci daří oslovit i mladší tvz. generaci Y a generaci X. Především mladí lidé ve věku 20-30 let ocení unikátní respozivní design při hledání stěhovací služby přes mobil. 

Většina dnešních firem nabízí přehršle stěhovacích služeb, až to působí, že neexistuje věci, kterou by pro zákazníka neudělali. Od stěhování, přes úklid až po malování či rekonstrukce. Stěhování-bytu-brno.cz jde proti proudu a snaží se dělat jen to, co umí nejlépe. A v tom se snaží stát opravodvými odobrníky. 

STĚHOVÁNÍ BYTŮ BRNO.CZ

Telefon: 775 667 214

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář