DOVOZ JÍDEL BRNO

Připravili jsme pro Vás novou službu – stěhování a rozvoz jídla Brno. STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. od 1.8.2016 nabízí firmám rozvoz a dovoz jídla po Brně a blízkém okolí.

Služba rozvoj jídel Brno je novinkou v našem arsenálu stěhovacích služeb. Nabízíme rozvoz a dovoz jídla, obědů, poledních menu, kompletního cateringu aj. Důvodem vzniku služby rozvozu jídel je sílící poptávka a aktuální trend outsourcování služeb. STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO tak reagují požadavky našich firemních zákazníků.  

S našim rozvozem jídel máte jistotu, že se Vaše jídlo dostane ještě teplé na správné místo! Rozvoj jídel Brno přináší výhody gastro firmě i koncovým zákazníkům. Sázíme na nízkou cenu dopravy, rychlost a spolehlivost rozvozu jídla. Jste-li firma, která má zájem o rozvoz jídla Brno,  můžete nás kontaktovat na telefonu +420 774 482 371 nebo piště na jidlo@stehovaci-sluzby-brno.cz

Rozvoz jídla aneb naše výhody pro Vaše podnikání

  • Nízké náklady na dopravu
  • Rychlost a spolehlivost dodávek
  • Vůz na míru Vašim potřebám
  • Dlouhodobá spolupráce

Nezávazná poptávka

STĚHOVÁNÍ JÍDLA A POTRAVIN

Mimo rozvozu jídel u nás můžete také objednat stěhování – autodopravu potravin. Pořádáte-li např. nějakou akci a zajišťujete catering či rovnou jídlo vaříte, může se Vám naše stěhování jídal hodit. Zajistíme přistavení vozu a vyzvednutí potravin. Nelamte si hlavu s nákupem, s tím Vám také pomůžeme. Stěhování jídla můžete objednávat na e-mailu jidlo@stehovaci-sluzby-brno.cz

STĚHOVACÍ TAXI

Potřebujete-li přepravit expres zásilku do 10 m2 v Brně a okolí? Jsme tu pro Vás od pondělí do soboty! Ad hoc můžeme přepravit Vaši zásilku v Brně i po celé ČR. Stačí zavolat na +420 774 482 371 a náš vůz je v pohotovosti na dohodnutém místě. Stěhovací taxi Brno. Stěhování expres rekomando. 

 

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

Milady Horákové 1954/7

602 00 Brno

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář