Nový hráč na poli stěhování Brno

 

 Logo SB STĚHOVÁNÍ BRNO

 

Na brněnský stěhovací trh aktivně vstoupila loňský rok nová společnost SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. Přinášíme Vám exkluzivní rozhovor s jejím zakladatelem Ing. Martinem Skoupým, jež neskrývá své ambice a smělé plány.

 „Našim cílem je přinášet zákazníkovi vyšší standard péče, než na jaký je na trhu stěhování Brno zvyklý. Certifikované stěhovací služby, výjimečný osobní přístup a služby s přidanou hodnotou. Tímto chceme postupně utvářet vyšší level stěhovacích služeb a zároveň tak přispět ke kultivaci brněnského trhu stěhování,“ říká Martin Skoupý. Zároveň dodává, že do 2 let se chce zařadit mezi přední poskytovatele stěhovacích služeb Brno, zejména pak usilujeme o segment stěhování bytů Brno a stěhování těžkých břemen Brno.

Jak známo, v této branži panuje silná konkurence a tlak na ceny, stěhovací firmy Brno bojují o každého zákazníka a často se podbízí cenovým dumpingem. Konkrétně v oblasti „levné stěhování Brno“ se tak mnohdy soupeří doslova stokoruny.  

Společnost SB STĚHOVÁNÍ BRNO však překvapivě vsadila jednoduchou a transparentní cenovou politiku a o svých cenách hrdě říká, že jsou poctivé. V produktovém portfoliu se ji vyplácí diverzifikace a své aktivity soustředí do několika pilířů, oblasti stěhování Brno, stěhování těžkých břemen Brno a mezinárodní stěhování. Silnou pozici si chce udržet v oblasti stěhování domácností, resp. stěhování bytů Brno. 'Navíc máme výhodu v tom, že se přímo specializujeme na stěhování těžkých břemen, zejména stěhování pianin Brno, stěhování trezorů Brno a stěhování strojů Brno.' Stěhování břemen tak opravdu umíme, dodává Martin Skoupý. 

„Pokud máte zkušenosti, strategii a jasnou vizi, máte šanci uspět i na těch nejnáročnějších trzích,“ vysvětluje Martin Skoupý. Podle jeho názoru má sektor stěhovacích služeb značné rezervy a tím skýtá potenciál k růstu. Společnost investuje nemalé prostředky do kvalitního stěhovacího vybavení, základem však zůstávají její lidé, jež tvoří sehraný tým sdílející stejné hodnoty. „Naši pracovníci pro nás představují významnou konkurenční výhodu, zásadně se také odlišujeme v přístupu k zákazníkům, stěhování u nás nekončí „úhradou faktury“ dodává Martin Skoupý.

Společnost SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. najdete na ul. Novoměstská 1c v Brně. Více na www.sbstehovanibrno.cz nebo e-mailu info@sbstehovanibrno.cz

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář