Stěhování pianina z Blanska

 Stěhování piana Blansko

Potřebujete stěhování z Blanska nebo do Blanska? 

Hledáte spolehlivou firmu, která stěhování pian v Blansku opravdu umí?

Skvělé! Blansko je pro nás z Řečkovic co by kamenem dohodil, proto si Vám dovolujeme nabídnout naše stěhovací služby Brno. Rádi Vám pomůžeme s běžným stěhováním bytu, kanceláře nebo těžkého břemena. A stěhování těžkých břemen opravdu umíme! Jaká těžká břemena nejčastěji stěhujeme? V Blansku to je stěhování pianin, stěhování klavírů a občas také trezorů. STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. Vám garantují pevnou cenu a bezpečnost při stěhování. Přesvědčte se sami J

STĚHOVACÍ TIP: objednejte si stěhování Blansko a obdržíte od nás 5% slevu!

CENA STĚHOVÁNÍ BLANSKO

Cena stěhování Blansko závisí na mnoha věcech. Záleží na typu stěhování, přístupu k domu, patrech, celkové připravenosti věcí aj. Každé stěhování Blansko je tak jiné a proto nelze exaktně určit pevnou cenu. Všechny naše ceny jsou poctivé, odvíjí se od hodinové sazby a počtu ujetých kilometrů. V případě stěhování v Blansku ve dvou pracovnicích, činí hodinová sazba vč. pronájmu stěhovacího vozu 720,- Kč a každý ujetý kilometr je účtován v sazbě 13 -18 Kč dle typu vozu.

STĚHOVÁNÍ PIANINA Z BLANSKA ANEB JAK TO PROBÍHÁ

Zákazníci se nás často ptají, zda uneseme ve dvou lidech piano, zda mají něco nachystat, zda z piana něco odmontovat apod. Protože si myslíme, že fotografie vydá za tisíc slov, přinášíme Vám několik fotografií z našeho posledního stěhování v Blansku. Tentokráte jsme prováděli stěhování piana Blansko, jednalo se o historické pianino Petrof z roku 1935. Prohlédnout si stěhování piana Blansko můžete na našem facebooku https://www.facebook.com/stehovacisluzbybrno/photos_stream. Váš tým STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO. 

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář