Stěhovací služby Brno venkov

Jste z okresu Brno venkov a hledáte stěhování? Máme pro Vás řešení, jsme stěhovací firma z Brna a do okresu Brno venkov vyjíždíme stěhovat několikrát týdně. Nabízíme stěhování Brno venkov pro domácnosti i firmy, v okolí Brna provádíme stěhování bytů, firem a stěhování kanceláří, stěhování těžkých břemen jako je stěhování piana, stěhování trezoru nebo stěhování strojů Brno.

Stěhovací služby Brno venkov poskytujeme nejčastěji směrem Brno Kuřim, Brno Tišnov, Brno Rosice, Brno Rajhrad, Brno Pohořelice, Brno Újezd u Brna. 

DOPORUČUJEME: stahujte náš seznam stěhování Checklist, se kterým bude příprava na stěhování hračka!

CENÍK STĚHOVÁNÍ BRNO VENKOV

Jasnější představu o rozpočtu stěhování si můžete udělat v našem ceníku stěhování. Např. stěhování bytu 1+1 z Brna do Kuřimi vychází cenově okolo 3-4 tisíc, do vzdálenějších lokalit jakou jsou např. Pohořelice může cena stěhování bytu 2+1 činit okolo 5-6 tisíc. Služba stěhování Brno venkov má velkou výhodu – pokud jste z okresu Brno venkov, získáte od nás super slevu!

  • Zdarma krabice na stěhování
  • Balení nábytku, zařízení
  • Osobní konzultace ke stěhování
  • Demontáž postelí, skříní, regálů
  • Sobota bez příplatku
  • Věci můžeme mobilně uskladnit

Nezávazná poptávka

Zapůjčení banánových krabic na stěhování

Ke stěhování bytu nebo firmy Vám můžeme zapůjčit ty nejpevnější krabice, jakými bezesporu jsou banánové. Zkoušeli jsme mnoho typů stěhovacích krabic, ale banánové krabice jsou prostě best! Objednávejte si stěhovací krabice dopředu na telefonu +420 774 482 371, zdarma Vám je zapůjčíme pro Vaše stěhování. Banánové krabice na stěhování Vám přivezeme až domů nebo do firmy. 

Ochrana osobních věcí

Naší největší prioritou, je bezpečí a ochrana Vašich věcí. Uvědomujeme si, že je to 'Váš domov' a 'Vaše osobní věci', které nám s důvěrou svěřujete. Proto nám záleží, abychom Vám všechny věci v pořádku přestěhovali na nové místo - bez škrábanců, oděrek či jiných defektů. Jsme pojištění pro případ škody do výše 1,5 milionu. 

 výplň do krabic
 šatní box
 bublinková fólie
 ochrana rohů nábytku
 

Demontáže nábytku a nábytkových sestav

Naše stěhovací parta má k dispozici nářadí pro běžné demontáže rozměrných skříní, postelí, regálů, ale i polic, upevněných TV, lustrů apod. 

Vyklízení a likvidace nábytku

Poradíme si se starým nábytkem, zařízením, spotřebiči apod. Likvidace starého nábytku provádíme odvozem do SAKO BRNO. Starší či nepotřebné textiloviny pak odvážíme do Armády spásy.

Mobilní skladovací služby Brno venkov

Nabízíme domácnostem i firmám mobilní skladovací služby v profi kontejnerech. Službu skladování Brno nabízíme ke stěhování nebo i samostatně. Potřebujete-li uskladnění Vašich věcí, nábytku, zařízení nebo třeba i zboží, volejte na +420 774 482 371.

 

Jak vidíte, pokud jste z okolí Brna, získáte od nás profesionální stěhovací služby. Levné stěhovací služby Brno venkov můžete objednat snadno pomocí naší nezávazné poptávky. Jednoduše, stačí jednou kliknout. 

 

Online poptávka

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář