Efektivní stěhování bytu 4kk

Stěhování Brno Řečkovice

Napadlo vás někdy, že stěhování stejného bytu nemusí trvat stejně dlouho? Že není stěhování jako stěhování a že nosit umí každý, ale stěhovat už jen málokdo? Podívejte se s námi na stěhování bytu Brno Řečkovice, ukážeme vám jak stěhovat efektivně.

Občas zaslechneme od našich zákazníků, jaké měli zkušenosti s jinými firmami. Bohužel, ještě v r. 2017 trh stěhovacích firem opanují ti, kterým nejde o zákazníka či službu jako takovou. Jejich hlavním cílem je získat zakázku a vydělat peníze. Stůj co stůj, zákazník nezákazník.

Není se co divit, když za renomé a pověst stěhováků si mohou stěhovací firmy sami. No posuďte sami realitu některých brněnských stěhovacích firem:

- Stěhovací firma nemá zaměstnance, pouze si najímá brigádníky stylem „zítra mám stěhovačku, máš čas?“

- Všechny firmy se nazývají STĚHOVÁNÍ BRNO. Někdy dokonce s přídavkem s.r.o. i když jde o živnostníka.

- Existují podnikavci, kteří si půjčí dodávku z půjčovny (nebo od známého) a směle na zakázku. Vybavení? Na co, máme přece ruce..

- Firmy nabízí stěhování za 140 Kč v hodinové sazbě na pracovníka (po odečtení daně 15% a nákladů na pracovníka jim zbude okolo 20,- Kč zisku. Super!)

- Stěhovací firmy kalkulují vetší stěhování pouze pro 2 pracovníky. To proto, aby byli v hodinové sazbě levnější. A to, že stěhování je ve výsledku pro zákazníka dražší a zabere o 1/3 víc času??

- Stěhovací firma nemá pojištění. A pokud ano, jedná se o nejlevnější základní pojištění silničního dopravce. A to se vztahuje pouze na dopravní nehodu při přepravě. Za poškozený nábytek na schodišti tedy nečekejte žádnou náhradu..

V Brně působí řada firem (nebudeme jmenovat, ale někdy se jedná o známé firmy) neláme hlavu s pověstí, je jim jedno koho si na stěhování najmou a jakou škodu mohou při stěhování způsobit.

Z takového přístupu se proto není co divit, že zákazníci hází stěhovací firmy do jednoho pytle a porovnávají stěhovací firmy především podle ceny. Bez ohledu na rozsah služeb, osobní přístup a kvalifikaci pracovníků. Jakoby všechny stěhovací firmy dělali to stejné a stejným způsobem.

Nosit nábytek a profesionálně stěhovat je velký rozdíl. Amatéři (rozuměj diletanti, kteří si stěhováním vydělávají hlavně na pivo) se soustředí hlavně na to, jak podseknout cenu a získat „práci“. Nanosit věci do vozu (nebo spíše něčeho, co vzdáleně připomíná stěhovací dodávku), vykouřit 12 cigaret a jít domů. Ehm, vlastně na pivo.

STĚHOVÁNÍ BYTU OD STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

Od počátku jsme věděli, že chceme dělat především stěhovací službu (rozuměj NE nošení věcí). Zaměřili jsme se na to, co zákazník od stěhování chce, co vyžaduje bezpodmínečně, s čím je spokojen a s čím můžeme přidat něco navíc.  

Zda se nám to daří, můžete posoudit sami na našem webu, v galerii či facebooku. Na příkladu stěhování bytu z Brna Řečkovic vidíte, jak se dá stěhovat jednoduše, efektivně a přitom profesionálně. Zjistíte, že stěhovat byt můžete opravdu na hodně způsobů.  

STĚHOVÁNÍ BYTU 4kk Z ŘEČKOVIC

ZADÁNÍ: stěhování mezonetového bytu 110 m2, standardní vybavení, některý nábytek z masivu, nutnost demontáží a montáží. Některé zařízení bytu nutno zlikvidovat. Stěhování poptáno měsíc dopředu.

STĚHOVÁNÍ BYTU 4KK KROK ZA KROKEM:

- Po poptávce dohodnuta nezávazná konzultace, zde sdělena cenová nabídka s garantovanými sazbami, zodpovězeny všechny zákazníkovi dotazy a naplánován dovoz materiálů

- 10 dnů před stěhování přivezeny stěhovací krabice a boxy, stěhovací pytle a 2x šatní box s ramínkem (pro věci ze skříně)

- Pro stěhování použity dva stěhovací vozy a 4 pracovníci. V den stěhování provedena 1 hodina přípravy, nábytek demontován, balen stretch a bublinkovou fólií. Efektivní práce 4 pracovníků – 1 skládá a zajišťuje věci ve vozech dekami a kurtnami, 1 nosí drobnosti, 2 v páru nosí těžké kusy.

- Pro rovné plochy používáno transportní vybavení – 2x rudl, 2x transportní vozík. Dalším vybavením a materiály byly stěhovací popruhy, zajišťovací kurtny, stěhovací deky, bublinková folie, černá stretch fólie, šatní box.

- Po nastěhování věcí byl nábytek a spotřebiče odbaleny, nábytek smontován a pračka zapojena. Zbylé věci k odvozu byly ekologicky likvidovány v SAKO BRNO.

- Za týden po stěhování byly vyzvednuty zapůjčené obaly.

Celá akce trvala 8 hodin, potřebovali jsme 250 m stretch folie, 30 m bublinkové folie, 40 ks krabic a 2 šatní boxy. Cena stěhování bytu Brno Řečkovice byla 12.000 Kč, zákazník byl spokojen se slovy: „..škoda, že se nestěhujeme časteji“..  

A to je ten autentický smysl, proč děláme tuto těžkou práci a proč jsme na ni právem hrdí.

Stěhovák Martin

 

Šatní boxy s ramínkem

 

Demontáž skříně

 

Demontovaný a zabalený nábytek

 

Stěhování pračky

 

Stěhování šatního boxu s oblečením

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář