Profesionální stěhování bytu 3kk

Montáž skříně IKEA

Víte, jak stěhují byty profesionálové? A co vše by pro vás solidní stěhovací firma měla zajistit? Zhlédněte průběh našeho stěhování bytu z Brna Žabovřesk ve fotografiích.

ZADÁNÍ: Stěhování bytu 3kk 80 m2 v Žabovřeskách z 3.patra do 1.patra rodinného domu. Demontáž a zpětná montáž 4 dílné skříně 236 cm, demontování a smontování dvojlůžkové postele a dětské postele IKEA.

KAPACITY: 3 pracovníci na přípravu bytu, 4 pracovníci vč. řidiče na stěhování, časový odhad 7 hodin

MATERIÁL: 3 role černé stretch folie, 20 m bublinkové folie, obaly na matrace, aku vrtačky + nářadí, rudl, 2x transportní vozík. Před stěhováním bytu dodání 30 ks stěhovacích krabic, šatního boxu s ramínkem a pásma pro zábor místa pro parkování.

PRŮBĚH: Abychom efektivně využili čas a ubrali trochu na stresu zákazníka, rozdělili jsme stěhování bytu do dvou dnů. Ráno den před stěhování jsme provedli přípravu. Příprava stěhování bytu obnášela demontování vysoké skříně IKEA, konstrukce dětské postele, demontování nohou jídelního a zahradního stolu a rozpojení rohové sedací soupravy.

Veškerý nábytek jsme balili černou stretch folií, náchylné plochy jako je jídelní stůl, zrcadlová křídla skříně, nerezová lednice, balíme vždy do bublinkové fólie. Celkem nám příprava zabrala 3 hodiny času.

Samotné stěhování již probíhalo ve standardní sestavě Martin, Jarek, Tomáš a Jean. Řidič zodpovědný za stěhovací vůz skládal, upevňoval stěhovacími kurtnami a prokládal věci stěhovacími dekami, Tomáš nosil a vozil věci od výtahu do vozu a tandem Jarek s Jeanem stěhovali věci z bytu do výtahu.

Při stěhování jsme museli řešit několik „stěhováckých oříšků“ v podobě zámků u dětské postele, které jsou všechno jen ne jednoduše smontovatelné. U skříně IKEA pro změnu vytočení na úzkých chodbách a schodištích. Skříně jsme stěhovali jako korpus – demontovali jsme zavírací dveře, rozpojili skříně od sebe a od zdi. Dva korpusy jsme pak zpevnili stretch folií a takto stěhovali po úzkých schodištích.

Všechen nábytek a věci z bytu jsme v pořádku nastěhovali do 1.patra rodinného domu, provedli odbalení nábytku a následné smontování nábytku.

Stěhování bytu 3kk Brno ŽABOVŘESKY i s přípravou a montážemi jsme zvládli dohromady v čase 8 hodin. Zákazník byl navýsost spokojen což korunoval kladnou referencí a poděkováním za profesionální stěhování.

Nezbývá nic, než si dopsat tento článek a těšit se na další stěhování Brno Žabovřesky J

Martin

 

Demontáž postele IKEA

 

Balení sedačky a zařízení bytu

 

Skládání a prokládání věcí ve voze

 

Stěhování Brno Žabovřesky

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář