Stěhování do Anglie i zpátky

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí stěhování do Anglie pro soukromé osoby i firmy. Ročně realizujeme více jak 60 stěhování. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme se stali synonymem profesionality a stability. Všechny naše stěhovací služby jsou certifikované.

U nás máte jistotu, že Vaše věci bezpečně přepravíme kamkoliv v Anglii. Do Anglie nejčastěji provádíme stěhování celých bytů, poboček firem, přepravu kusových zásilek a těžkých břemen. Při stěhování do Anglie používáme čisté polstrované vozy a kvalitní balící službu. Pravidelně stěhujeme na trasách Brno – Londýn, Praha – Londýn a Manchester.

Tip: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit domov na den D

CENA STĚHOVÁNÍ DO ANGLIE

Anglie

Před stěhováním do Anglie využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí co nejpřesnější cenu stěhování, která se nemění. Stěhování nebylo nikdy snadnější. Objednejte si stěhování do Anglie 30 dnů předem a získejte speciální slevu!

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Pojištění stěhování do Anglie na 2 mil.
 • Dálniční poplatky v ČR i v Anglii v ceně

Nezávazná poptávka

Potřebuji něco vyřídit pro stěhování do Anglie?

Samotné stěhování do Anglie neobnáší žádné speciální dokumenty, z praxe však vždy doporučujeme sepsat jednoduchý seznam stěhovaných věcí, jež jsme pro Vás připravili ke stažení. Každopádně neuškodí vzít s sebou úsměv a dobrou náladu :)

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Pro stěhování do Anglie Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování až domů. V rámci Brna je tato služba zdarma.

Balící služba pro Vaše stěhování

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během dlouhého stěhování do Anglie a používáme kvalitní obalové materiály vč. pojištění. Vychutnejte si svůj oblíbený šálek kávy a balení věcí do Anglie nechte na zkušeném týmu.

Extrudovaný polystyrén výplň do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Demontáže a montáže nábytku

V rámci každého stěhování do Anglie je náš sehraný tým připraven k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem, nepotřebnými věcmi z garáže či sklepa? Náš tým si poradí věci ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvážíme do Armády spásy.

Ať už se stěhujete kousek za hranice Anglie nebo je Vaším cílem Glasgow na severu, naše levné stěhování do Anglie je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a férových cen. Profesionální stěhování Brno. Zadejte poptávku a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. V Anglii snadno a rychle, stačí kliknout.

Stěhování do Anglie

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Rychlá objednávka stěhování = BONUS

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Poptávka
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář