Stěhování z ČR do Německa

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí stěhování do Německa pro soukromníky i firmy. Ročně zrealizujeme více než 70 stěhování. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme se stali synonymem profesionality a stability. Všechny naše stěhovací služby jsou certifikované.

U nás máte jistotu, že Vaše věci bezpečně přepravíme kamkoliv v Německu. Do Německa nejčastěji provádíme stěhování bytů, poboček firem, přepravu kusových i paletových zásilek. Při stěhování do Německa používáme čisté polstrované vozy a kvalitní balící službu. Pravidelně stěhujeme na trasách Mnichov, Berlín, Hamburk a Frankfurt.

TIP: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit domov na den D

Cena stěhování do Německa

Německo

Před stěhováním do Německa využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí garantovanou výši ceny, která se nemění. Stěhování nebylo nikdy snadnější. Objednejte si stěhování do Německa 30 dnů předem a získejte extra slevu!

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Pojištění stěhování do Německa na 2 mil.
 • Dálniční poplatky v ČR i v Německu v ceně

Nezávazná poptávka

Potřebuji něco pro stěhování do Německa?

Samotné stěhování do Německa neobnáší žádné speciální dokumenty, z praxe však vždy doporučujeme sepsat jednoduchý seznam stěhovaných věcí, jež jsme pro Vás připravili.

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Pro stěhování do Německa Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování až domů. V rámci stěhování Brno je tato služba zdarma.

BALÍCÍ SLUŽBA PRO VAŠE STĚHOVÁNÍ

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během dlouhého stěhování do Německa a používáme kvalitní obalové materiály vč. pojištění. Vychutnejte si svůj oblíbený šálek kávy a balení věcí do Německa nechte na zkušeném týmu.

Ochrana věcí

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování do zahraničí a používáme kvalitní obalové materiály a pojištění. Co je zabalené, to se nepoškrábe.

Extrudovaný polystyrén výplň do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Demontáže a montáže nábytku

V rámci každého stěhování do Německa jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi ze sklepa či garáže? Náš tým si poradí a nábytek či zařízení z Německa ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvezeme do Armády spásy.

Ať už se stěhujete kousek za hranice nebo jsou Vaším cílem Brémy na severu, naše levné stěhování do Německa je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a férových cen. Levné stěhování Brno. Zadejte poptávku a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Stěhování Německo snadno a rychle, stačí kliknout.

Stěhování do Německa

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář