Stěhování domácností v Brně

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí levné stěhování domácností v Brně i po celé ČR. Všechny stěhovací služby pro domácnosti jsou certifikované.

U nás máte jistotu, že se Vaše věci v bezpečí dostanou do nového domova. Při stěhování domácností používáme čisté polstrované vozy a kvalitní balící službu. Ročně přestěhujeme více než 1000 domácností.

TIP: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit domácnost na den D

CENA STĚHOVÁNÍ DOMÁCNOSTÍ

Před stěhováním domácností Brno využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí garantovanou výši ceny, která se nemění. Stěhování domácnosti nebylo nikdy snadnější. Objednejte si stěhování domácnosti 10 dnů předem a získejte extra slevu!

  • Zdarma zapůjčení krabic
  • Balící služba ke stěhování
  • Bezplatná návštěva technika
  • Demontáž a montáž nábytku
  • Víkendy bez příplatku
  • Uskladnění nábytku

Nezávazná poptávka

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Na stěhování domácnosti Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování až domů. Pro stěhování domácností Brno je tato služba zdarma.

Ochrana věcí

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování domácnosti a používáme kvalitní obalové materiály a pojištění.

výplň do krabic
šatní box
bublinková fólie
ochrana rohů nábytku
 

Montáže nábytku

Pro každé stěhování domácnosti Brno jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků. Kupujete nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Provádíme montáže nábytku Ikea a jiných výrobců. Nábytek vyzvedneme, dopravíme, smontujeme.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem ve Vaší domácnosti? Náš tým si poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvezeme do Armády spásy.

Skladování nábytku pro domácnosti

Nábytek z Vaší domácnosti uskladníme ve vlastních prostorech či skladovacích kontejnerech. Nábytek odvezeme a opět přivezeme. Uskladníme nábytek v hlídaném prostoru s nonstop přístupem.

Ať už se stěhujete do nového města nebo jen do vedlejší ulice, naše levné stěhování domácností Brno je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a férových cen. Profesionální stěhování Brno. Zadejte poptávku a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Jednoduše, stačí kliknout.

Online poptávka

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář