Stěhování do Bratislavy

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí stěhování na Slovensko pro soukromé osoby i firmy. Ročně realizujeme více jak 150 stěhování do různých měst Slovenska - nejčastěji do Bratislavy, Žiliny, Nitry, Prešova, Trnavy, Košic aj. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme se stali synonymem profesionality a jistoty. Všechny naše stěhovací služby jsou certifikované.

U nás máte jistotu, že Vaše věci bezpečně přepravíme kamkoliv na Slovensku. Na Slovensko nejčastěji provádíme stěhování celých bytů, poboček firem, přepravu kusových zásilek a těžkých břemen. Při stěhování na Slovensko používáme čisté polstrované vozy a kvalitní balící službu.

TIP: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit domov na den D

CENA STĚHOVÁNÍ NA SLOVENSKO

Slovensko

Před stěhováním na Slovensko využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí co nejpřesnější cenu stěhování, která se nemění. Stěhování nebylo nikdy snadnější. Objednejte si stěhování do Bratislavy 30 dnů předem a získejte speciální slevu!

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Pojištění stěhování na Slovensko na 1,5 mil.
 • Dálniční poplatky v ČR i na Slovensku v ceně

Nezávazná poptávka

Co je třeba pro stěhování na Slovensko?

Samotné stěhování na Slovensko neobnáší žádné speciální dokumenty, z praxe však vždy doporučujeme sepsat jednoduchý seznam stěhovaných věcí, jež jsme pro Vás připravili ke stažení. Samozřejmě neuškodí úsměv a dobrá nálada :)

Bratislava

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Pro stěhování do Bratislavy Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování až domů. V rámci Brna je tato služba zdarma.

Balící služba pro Vaše stěhování

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během dlouhého stěhování do Bratislavy a používáme kvalitní obalové materiály vč. pojištění. Vychutnejte si svůj oblíbený šálek kávy a balení věcí na Slovensko nechte na zkušeném týmu.

Extrudovaný polystyrén výplň do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Demontáže a montáže nábytku

V rámci každého stěhování na Slovensko je náš sehraný tým připraven k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi ze sklepa či garáže? Náš zkušený tým si poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvezeme do Armády spásy.

Ať už se stěhujete kousek za hranice nebo jsou Vaším cílem Košice, naše levné stěhování na Slovensko je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a férových cen. Levné stěhování Brno. Zadejte poptávku a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Na Slovensku snadno a rychle, stačí kliknout.

Stěhování na Slovensko

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Rychlá objednávka stěhování = BONUS

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Poptávka
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář