STĚHOVÁNÍ PIAN V BRNĚ

Zajímá Vás stěhování pianina a chcete vědět, jak probíhá? Naše stěhovací firma provádí stěhování pianin 4-5x týdně, jednoznačně se jedná o nejžádanější stěhovací službu v oblasti stěhování břemen. Stěhování pianin děláme tak často, že to téměř vypadá, že celý náš národ je stále více hudebně nadanější. Až se jeden někdy stydí, že doma žádné pianino nemá..

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO DOPORUČUJÍ: stěhování pianin v Brně umíme i s férovou slevou 5-10%!  

Stěhování pianina Brno

V Brně vládne nejsilnější poptávka po stěhování pianin, většinou se jedná o značky Petrof, August Förster a Rösler. Váha se pohybuje obvykle okolo 180 – 250 kg, v závislosti na množství opancéřování vně nástroje. Starší kousky bývají obvykle těžší, na schodech se to obvykle zjistíme velmi brzy :)

 

STĚHOVÁNÍ PIAN ANEB JAK NA TO

Nejčastějším dotazem ohledně stěhování pian je, zda pianino uneseme a kolik to bude stát? Ano, nemusíte se bát, pianino uneseme. V rodinných domech však bývá mnohdy tak složitý terén, že pianino lze do patra nastěhovat jedině terasou či oknem. A někdy vůbec. Na stěhování pianina Brno je proto ideální obhlídka našim pracovníkem, který Vám navrhne ideální pracovní postup a zároveň stanoví co nejpřesnější cenovou nabídku. A k tomu se usmívá, což taky není na škodu.

Cena stěhování pianina

Na cenu stěhování pianin má vliv: váha pianina, vzdálenost k vozu, složitost terénu stěhování (stěhování piana provádíme někdy na výšku), počet pater a počet ujetých kilometrů.

K cenám je třeba dodat, že naše cena stěhování pianina není a nebude v Brně nejlevnější. Některé firmy, které se stěhováním přímo neživí (a nikdy nechtěli) a vlastní nějakou dodávku, jsou schopny naslibovat mnohdy jakoukoliv cenu. Cena se tedy tzv. podrazí a jak to řeší při vyúčtování, když cenu jednonásobně zvýší? To nevíme. Ale víme, že naše cena stěhování pianina je poctivá a odpovídá kvalitně odvedené práci. Obsahuje pojištění, balící službu a dva zkušené profesionály. A když nám zákazník na konci stěhování pianina srší nadšením a spokojeností.. Může být něco lepšího?

Po odsouhlasení cenové nabídky stěhování pianina můžete očekávat v daný den dva usměvavé, zkušené a snad i trochu svalnaté pracovníky (snad to nečte žádný kulturista). Na stěhování pianina nestačí pouze síla z posilovny, musíte mít zkušenosti, vybavení a především správnou techniku. V opačném případě budete mít na schodech hodně těžký problém!

Pianino na schodech

Naše stěhování pianina začíná balením do bublinkové a fixační fólie, snažíme se tak chránit Vašeho miláčka a zároveň Váš domov. Pak už nastupuje ryzí síla a naše letité zkušenosti. 

Naše práce končí okamžikem ustavení pianina na přesné místo, zde doporučujeme dle povrchu vypodložit podložkami, které Vám pomůžeme instalovat. Teprve až je vše podle Vašeho přání, můžeme se radovat společně s Vámi z dobře odvedené práce. 

Stěhování pianina bývá velká událost a často mu přihlíží celá rodina. A jak vidíte níže, někdy dokonce městská policie.

Stěhování pianina Brno Komín

Vyúčtování stěhování pianina je pak od nás zakončeno malým dárkem společně. Nezbývá tedy už nic jiného, než se radovat z hladkého a bezpečného stěhování.

Váš stěhovací tým STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář