Jak na stěhování mezi Prahou a Brnem? 

 stěhování Praha Brno

Potřebujete levně přestěhovat z města Prahy do Brna nebo z Brna do Prahy? Hledáte stěhovací firmu, která vaše věci šetrně připraví a bezpečně přestěhuje? Stěhovat mezi Prahou a Brnem je náročná 400 km šichta, ale v rámci jednoho dne zvládnutelná. Mrkněte na možnosti a zašlete nám svou poptávku.

 

Pro koho je stěhování Praha Brno?

Pro domácnosti i firmy, stěhování bytů provádíme na této trase už od velikosti cca 1 pokoje. Ne, že bychom nemohli odstěhovat třeba jen jednu sedačku.. Ale cena stěhování bytu Praha Brno se nedá stlačit na 1 ks věcí. Je třeba zaplatit náklady na stěhovací vůz s posádkou.

Pro firmy se vyplatí stěhování mezi Brnem a Prahou obdobně od velikosti 1 kanceláře s běžným vybavením.

Jak dlouho dopředu objednávat?

Stěhování Praha Brno trvá obvykle nejméně 7 hodin, jde tedy o celodenní akci. Proto je třeba vyčlenit včas kapacity a to minimálně týden předem. Ideální, pokud zadáte poptávku stěhování 2 týdny předem.

Co a jak stěhujeme?

Stěhujeme veškeré vybavení z bytu nebo kanceláře, nábytek, spotřebiče, IT techniku, dekorace či umělecká díla. Děláme také stěhování těžkých břemen jako stěhování pianina, klavíru, stěhování trezoru, těžké kopírky apod. 

Rozměrné kusy nábytku jako je manželská postel, sedačka, šatní skříň s posuvnými dveřmi demontujeme a dle času v Brně či Praze opět smontujeme. Pro stěhování Brno Praha vám dopředu zapůjčíme stěhovací krabice, plastové boxy či šatní boxy na stěhování oblečení.

Jaká je cena stěhování Praha Brno?

Cena stěhování je u nás stanovena poctivě hodinovou sazbou, cenou za km, případně doplňkovými službami jako dovoz krabic, demontáže, balení nábytku ochrannými fóliemi aj. Například cena stěhování Praha Brno u bytu 2+1 se pohybuje nejčastěji v rozmezí 20 000 - 25 000 Kč.

 

CENA Praha Brno

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář