STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU BRNO

Stěhování starožitného nábytku

Máte doma starožitný nábytek a potřebujete ho přestěhovat?

Nebo chcete starožitný nábytek prodat?

 

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO zajišťují výkup i prodej starožitného nábytku. V rámci stěhovací služby stěhování nábytku Brno zajistíme vykoupení nábytku a jeho následný odvoz. Nebo v případě zájmu můžeme Váš starožitný nábytek odvézt do našeho smluvního bazaru nábytku, kde můžete nábytek vložit do komisního prodeje. Výkup a prodej nábytku je třeba objednávat alespoň týden dopředu.  

CENÍK STĚHOVÁNÍ NÁBYTKU BRNO

Stěhování starožitného nábytku provádíme vždy v zabaleném stavu a pomocí upraveného stěhovacího vozu.  Základní orientaci v cenách služby stěhování nábytku Brno zjistíte pomocí našeho ceníku stěhování. Jako příklad můžeme uvést stěhování starožitného nábytku z Medlánek do Masarykovy čtvrti. Jednalo se byt 2+1, jmenovitě šlo o nábytek - dřevěný kredenc, stoly, židle, pohovku s nočním stolkem a knihovnu. Starožitný nábytek byl cca 100 let starý.

Balení starožitného nábytku

V počtu 3 pracovníků byl nábytek nejdříve demontován (rozpojen), odděleny skleněné plochy a police, které stěhujeme vždy odděleně. Následně naši pracovníci zabalili nábytek do bublinkové folie a na ni ještě „natáhli“ stretch folii. Tímto způsobem ochráníme veškeré plochy starožitného nábytku během transportu do stěhovacího vozu (rozměrově delší starožitný nábytek je třeba ne podestách schodišť stavět). Při stěhování nábytku Brno je třeba jej ve voze odborně skládat, k tomu používáme na prokládání stěhovací deky. Teprve takto může být Vás starožitný nábytek dokonale ochráněn. Objednejte si službu stěhování nábytku Brno. Snadno a bezpečně. Stačí kliknout a zadat svou poptávku.

Tým STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

Stěhování starožitné knihovny 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář