Stěhování starožitného nábytku

Stěhování starožitného nábytku

Stěhování starožitností a starožitného nábytku vyžaduje zvláštní přístup. Stěhování drahých obrazů a jiných uměleckých děl vyžaduje kromě stěhovací a balící techniky především zkušenosti a praxi při manipulaci. Stěhování obrazů v hodnotě 100.tisíc nebo stěhování starožitné komody v hodnotě 25.tisíc oknem.. požaduje zkrátka ty nejlepší profesionály! A STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO je mají :)

Na nedávném stěhování 3.patrového RD Brno – Velké Bílovice Vám ukážeme, že velké stěhování a stěhování starožitností opravdu umíme. Nasadili jsme tým 6 profiků, připravili 100 m bublinkové folie, 200 m fixační folie a asi tunu dek.

Stěhování tohoto typu vyžaduje důkladnou přípravu a plán. Zhruba měsíc dopředu jsme připravovali a ladili detaily, součástí stěhování byla dodávka stěhovacích krabic a obalového materiálu, demontáž a zpětná montáž nábytku, konkrétně vestavěných skříní s bodovým osvětlením dělaným na míru. Zkrátka z naší strany „standardní“ full servis.

Stěhování starožitného nábytku a jiných věcí můžete shlédnout v několika fotografiích:

Balení starožitné komody

Balení starožitné komody stretchovou fólií

 

Balení obrazů

Balení obrazů bublinkovou a stretchovou fólií

 

Demontáž noh starožitné komody

Demontáž nohou komody (co nejde silou, jde ještě větší :))

 

Stěhování komody oknem

Stěhování 125 kg těžké komody oknem

 

 

Zvednutí komody do patra přes zábradlí

Vyzvednutí komody do patra (po schodech to nešlo..)

 

Celkem jsme přestěhovali 50 m3, v čase 17 hodin. Překonali 4 klíčové problémy (bourání okna, odřezání noho komody, demontáž zábradlí a stěhování do patra bez schodů, demontáž polohovací postele a vestavěné skříně) a celé stěhování zrealizovali ke radostné spokojenosti zákazníka. A když Vás zákazník chvílí a obdivuje za Váš výkon.. Může být něco lepšího?

Za zdařilou realizací stěhování RD a starožitného nábytku patří velký díky celému realizačnímu týmu STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO, jmenovitě Petr, Míra, Slávek, Rosťa a Marek.  

Martin Skoupý, manažer zakázek

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář