STĚHOVACÍ SLUŽBY SVITAVY

Stěhování ve Svitavách

Jste ze Svitav? Nebo se do Svitav chcete přestěhovat? Stěhování Svitavy patří mezi naše častá cílová města. Nabízíme stěhovací služby ve Svitavách pro domácnosti a firmy. Stěhovací služby poskytujeme od r. 2004, za tu dobu jsme zvládli přestěhovat přes dva tisíce zákazníků.

Podívejte se, jaké stěhovací služby Vám můžeme ve Svitavách nabídnout.

Co stěhujeme ve Svitavách?

Poskytujeme služby stěhování bytů Svitavy, domů, kanceláří a stěhování celých firem, stěhování a vyklízení Svitavy, stěhování těžkých břemen jako je trezor, klavír nebo stěhování pianin Svitavy.

 

Odkud a kam stěhujeme ve Svitavách?

Nejčastěji provádíme stěhování ze Svitav do okolí nebo ze Svitav do Brna. Místo výjezdu je vždy Brno. Můžeme Vás přestěhovat ze Svitav kamkoliv po celé ČR. Nota bene provádíme také stěhování těžkých břemen Svitavy, často tak realizujeme ze Svitav stěhování pianin a klavírů.

 

Jak stěhování probíhá?

Prvním krokem je objednávka služeb, stěhovací služby Svitavy můžete objednávat pomocí jednoduchého formuláře nebo na telefonu +420 774 482 371. Náš dispečer Martin Vám sestaví cenovou kalkulaci a společně naplánujete termín stěhování. V den stěhování očekávejte usměvavé stěhováky, kteří se nebojí tvrdé práce a stěhování je jejich každodenním chlebem. Máme s sebou nářadí pro demontáže nábytku, stěhované věci balíme do bublinkové a fixační folie, máme s sebou i krabice na stěhování a stěhovací pytle.

 Vybavení na montáže nábytku

Kolik stojí stěhování Svitavy?

Cena stěhovací služby ve Svitavách záleží na objemu, typu věcí, terénu, vzdálenosti a odpracovaném čase. V našem ceníku stěhovacích služeb najdete základní hodinové sazby. Stěhování Svitavy např. u bytů se pohybuje nejčastěji v rozmezí 3-5.tisíc. V případě zájmu o konkrétní cenu Vašeho stěhování nás prosím kontaktujte na telefonu +420 774 482 371

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář