Stěhování trezoru Popelka

Stěhování trezorů v Brně

 

Stěhování trezoru patří jistě mezi nejtvrdší stěhovací disciplíny, trezory mohou vážit od 100 kg až do 4000 kg. Mnohdy je třeba provést stěhování trezoru ve složitém terénu, v nadzemních či podzemních podlažích, kde není možné použít zvedací hydrauliku. 

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. provádí stěhování trezorů v Brně, v Blansku i v Kuřimi. Stěhujeme trezory po celé ČR. Naší hlavní specializací je stěhování trezorů Brno do 650 kg za použití ryzí lidské síly. Na stěhování trezorů v Brně používáme speciální popruhy, stahovací pásy, pajsry, pojizdné vozíky, polstrované deky k ochraně okolního terénu a řadu dalšího vybavení.  

TIP: objednáte-li si stěhování trezoru týden dopředu, získáte od nás výjimečnou slevu 10%

CENA STĚHOVÁNÍ TREZORU V BRNĚ

Ještě než se rozhodnete ke stěhováním trezoru v Brně, využijte naší bezplatnou návštěvu technika. Dozvíte se vše o stěhování trezorů v Brně a získáte záruku jasné a transparentní ceny. Cena stěhování trezoru Brno Vám bude garantována až po skončení stěhovacích prací. Pro orientační přehled můžete mrknout na náš ceník stěhování trezorů. v rámci stěhování trezoru od nás získáte:  

  • Zpracování plánu stěhování 
  • Pojištění stěhovaného trezoru
  • Nezávazná konzultace technika
  • Ukotvení trezoru do betonu

Nezávazná poptávka

Stěhování trezoru Popelka

Častým typem stěhování trezoru je starožitný trezor s popelovou výplní tzv. Popelka. Tyto trezory pochází z první poloviny 19. století a byly vyráběny ve Vídni. Níže můžete zhlédnout fotogalerii, jak takové stěhování trezoru Popelka vážícího 400 kg vypadá a probíhá.   

Stěhování trezoru - příprava    Stěhování trezoru Popelka   

 Stěhování trezoru Brno    Stěhování trezoru na schodišti

Stěhování trezoru v Brně aneb jak na to

Ať už potřebujete přestěhovat domácí trezorovou skříň v Brně nebo 3 tunové trezory ve Vaší bance, rozhodněte se pro profesionály se zkušenostmi, vybavením a referencemi. Pro nezávaznou poptávku stěhování trezorů Brno stačí jednou kliknout.  

Online poptávka

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář