Výběr stěhovací firmy Brno

 

Společnost STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí stěhovací služby pro oblast rezidenčního i komerčního stěhování v Brně a okolí. Specializujeme se na stěhování a manipulaci s těžkými břemeny a mezinárodní stěhování do různých koutů Evropy. Pro firemní zákazníky přinášíme řešení pro stěhování kanceláře či stěhování celých firem. 

 

Stěhovací firma Brno

Chystáte stěhování a zvažujete jak jej zvládnout co nejlépe? Přemýšlíte jak vybrat tu správnou stěhovací firmu? Je rozhodující hlavně cena stěhování? Na co si dát pozor? Takové otázky jsou přirozené a klade si je každý, kdo plánuje své stěhování. Odpovíme Vám na nejčastěji kladené otázky našich zákazníků při výběru stěhovací firmy.  

Průvodce stěhováním v Brně

Vyplatí se při stěhování v Brně spoléhat na vlastní síly nebo se raději obrátit na odborníky? 

I v dnešní moderní době se stále ještě někteří lidé snaží přestěhovat svépomoci. Jistě, nosit umí každý, ale stěhovat už málokdo. A že nemám vůz?  Nevadí, mohu si ho přece někde vypůjčit. Takto podobně někteří naši zákazníci přemýšlejí. Často je to pak stojí nesmírné úsilí a čas, nemluvě o podceněné přípravě a nebezpečné manipulaci s těžkými břemeny.  

Nakonec se sami přesvědčí, že za tu dřinu a námahu se jim to prostě stěhování Brno svépomocí nevyplatí. Navíc bez dostatečné přípravy a vybavení se Vaše stěhování Brno může protáhnout o několik hodin.

Pokud se obrátíte na profesionální stěhovací firmu v Brně, ušetříte si tím nemalé starosti a hlavně čas, který můžete věnovat něčemu jinému, co Vám přináší více radosti nebo třeba i peněz.

 

Jak dobře vybrat stěhovací firmu Brno?

Stejně jako v jiných oborech platí, dvakrát měř a jednou řež. Na trhu působí velké množství stěhovacích  firem Brno, ale mnohdy v rozdílné kvalitě. Často vidíme, že téměř každá stěhovací firma je „nejlepší, nejrychlejší, nejlevější..“. Zákazník se tak obtížně orientuje a nakonec srovnává všechny stěhovací firmy jen na základě ceny stěhování Brno.

A protože jsou stěhovací služby Brno placeny v hodinové sazbě, řada firem nabídkové ceny stěhování záměrně podráží a výsledný čas naopak protahuje. Ve finále se tak nejlevnější stěhování Brno může opravdu řádně prodražit. 

Doporučujeme při výběru nespoléhat pouze na cenu stěhování, snažte se najít rozumný poměr mezi cenou, kvalitou stěhovací služby. Zjistěte, co za cenu stěhování získáte, jaké výhody, jaké je pojištění, ochrana Vašich věcí apod. Podívejte se na facebook dané firmy, zjistěte skutečné lidi, kteří za firmou působí. Pomohou Vám reference, mnohé napoví samotná propagace stěhovací firmy a nebo třeba i pouhý telefonní rozhovor s pracovníkem stěhovací firmy.

 

Jaké je doporučení lidem, kteří hledají tu správnou stěhovací firmu Brno?

V první řadě nenechávejte stěhování na poslední chvíli. Časový přes při stěhování je často zdrojem stressu a ten určitě nepomůže.

V praxi se nejčastěji stává, že zákazníci podceňují objem a náročnost stěhovacích prací. V praxi to znamená, že „pár věcí a skříní“ zabere klidně 6 a více hodin práce. Doporučujeme proto nejdříve konzultaci s pracovníkem stěhovací firmy, který vše s jistotou odhadne. V naší stěhovací firmě poskytujeme zákazníkům nezávaznou konzultaci zdarma.

Pokud potřebujete přestěhovat těžká břemena, přenechejte vždy tuto práci odborníkům. Při stěhování těžkých břemen Brno může dojít k poškození břemene či terénu. A bez profesionálního vybavení je to navíc vážný hazard se zdravím. 

 

Nezávazná poptávka

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář