Vyklízení a likvidace Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí v rámci svých služeb vyklízení a likvidaci starého nábytku a nepotřebných věcí. V rámci vyklízení Brno Vám pomůžeme s úklidem bytových i nebytových prostor. Provedeme ekologickou likvidaci věcí, techniky a spotřebičů. Na suť přistavíme kontejner.

S námi máte jistotu, že po nás budou prostory vyklizené a čisté. Nejčastěji provádíme vyklízení bytů, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí, vyklízení půd i vyklízení sklepů. Vyklízení pro nás končí až okamžikem Vaší naprosté spokojenosti. Ročně takto vyklidíme více než 300 nemovitostí.

TIP: rezervujte si vyklízení Brno 10 dnů předem a získejte naši čistou slevu!

VYKLÍZENÍ BRNO

Zadejte poptávku vyklízení Brno a získáte přistavení vozu zdarma, zvýhodněné km po Brně, víkendy i svátky za stejné ceny. Když jsou prostory čisté, máme pro Vás něco navíc – provedeme vymalování nebo s našim partnerem rovnou zajistíme rekonstrukční práce za zvýhodněnou cenu.

Vyklízení Brno aneb nejžádanější služby

Nezávazná poptávka

CENÍK VYKLÍZENÍ BRNO

Pro běžné vyklízní jako je vyklízení bytu či sklepu Vám sdělíme cenu obratem po zadání poptávky. Chcete-li znát co nejpřesnější cenu, můžete využít nezávazné návštěvy technika, který Vám vypracuje cenovou nabídku vč. harmonogramu prací. Pro vyklízení větších prostor máme pro Vás množstevní slevy.

Co vše v Brně vyklízíme?

Vyklízení bytů, domů a nebytových prostor, vyklízení sklepů, vyklízení pozůstalostí, vyklízení půdy, vyklízení skladů a garáží. Pro firmy nabízíme vyklízení kanceláří, likvidaci tiskáren, kopírek aj. zařízení. V rámci vyklízení Brno provádíme také menší bourací práce a rozebírání jednoduchých konstrukcí.

Ochrana prostor při vyklízení Brno

Chráníme okolní prostory při vyklízení, a proto jsou naše vyklízecí služby pojištěny na 1 milion korun proti způsobené škodě.

Ať už potřebujete vyklidit sklep nebo vyklízíte činžovní dům, naše levné vyklízení Brno je pro Vás zárukou spolehlivosti a rychlosti. A naše ceny vyklízení jsou poctivé. Zadejte poptávku na vyklízení Brno a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Jednoduše, stačí kliknout.

Online poptávka

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

  • 3 režimy stěhování pro každého
  • Zapůjčení stěhovacích boxů
  • Ochranné fólie + ochrany rohů
  • Slušní pracovníci = slušné služby
  • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář