Koho si při stěhování pustíte dveřmi

aneb kdo je kdo v Brně

Stěhování dělá v Brně kde kdo. Co má ruce a nohy stěhuje. A slibuje. Nemožné na počkání, zázraky do týdne. Z toho plyne značný rozdíl v úrovni služeb. Rozdíl mezi nošením po krabici a profesionálním stěhováním, je asi jako mezi Trabantem a novou Octavií.

Jak se v takové džungli vyznat a nepozvat si na stěhování opilce? Poctivě řečeno, těžko. Je lákavé, zavolat si po telefonu nejlevnější stěhování s fajn pocitem, jak jsem to zas „ušetřil“. Přece nebudu platit za nošení..

V reálu je to v Brně dycinky jinak. U stěhování od vás slýcháme předešlé zkušenosti. Poničený nábytek, sprosté nadávání, trojnásobná cena.. Neskákejte proto v Brně na lep těm, kteří slibují nesmyslně levnou cenu. Ověřujte si recenze i facebook. A hlavně, nezapomínejte na selský rozum! :)

Kvalitní a zároveň nejlevnější práce neexistuje. Stěhování je služba a služby dělají lidi. Chcete-li dobré služby, musíte mít dobré lidi. A ty musíte zaplatit. Nikdo schopný nepracuje za nejlevnější ceny. Naopak zoufalé existence, co vám poničí věci a interiér? Těch je v Brně jako máku..

Kdo nejsme

 • Nosiči co se málo učili a na lepší práci nemají
 • Ti, kterým jste šumafuk
 • Ti, od kterých na rýhu v podlaze uslyšíte „to už bylo..“
 • Supermani, co jsou na rasovinu zvyklí a za almužnu dřou 7 dnů v týdnu až do úmoru
 • Kouzelníci, co nafouknou auto neb mermomocí potřebujete, aby se vše vešlo najednou
 • Šíbři, co naslibují nejlevnější cenu a pak přijedou o 2 později. Nebo nepřijedou vůbec..
 • Podvodníci, kteří vám cenu stěhování osolí na trojnásobek!

Kdo jsme?

 • Sehraná parta, která bojuje za vaši spokojenost po stěhování
 • 17 let stěhování v Brně (2 negativní recenze)
 • Ti, kterým záleží abyste nás doporučili dál
 • Držíme slovo, co se u nás řekne, to zkrátka platí
 • Problémy překonáváme, umíme za to pořádně vzít, ale vždy s ohledem na zdraví
 • Těžkou práci si umíme odlehčit humorem, abychom nemuseli za doc. Chocholouškem :)
 • .. a jsme taky jen lidi, co dělají chyby

Naše stěhování - naše vizitka

Přestěhovali jsme

Josipa Vorlova, Hustopeče - Zagreb

Děkuji vašemu týmu za mezinárodní stěhování z Brna do Záhřebu, všechny věci byli obratně a úhledně zabaleny !! Nemohu vytknout nic, mohu jen doporučit :) Celé stěhování proběhlo rychle a bez poškození, výborná komunikace !!! Báječní kluci !!!!! Děkuji !!!

Bc. Petr Sádlík, MEDICOM CLINIC

Vážený pane Skoupý, mockrát děkuji vám i vašemu týmu za přestěhování naší brněnské kliniky. Především děkuji za skvělou organizaci a hladký průběh celé akce. Vše proběhlo naprosto bez problému a určitě vašich služeb budeme využívat i nadále.

Lucie Krönerová, Brno Řečkovice

Dobrý den pane Skoupý, dnes byl náročný den pro celou moji rodinu i Vaše tři stěhováky. Rád bych jen řekla, že byli fantastičtí - velmi přátelští a profesionální. Mockrát děkuji.

Dana Nakládalová, Brno Kohoutovice

Děkuji vám za stěhování svého bytu. Váš tým dorazil včas a musím říct, že odvedli skvělou práci. Je radost vidět, když někoho práce doopravdy baví. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

Rodina Kolbábkova, Brno Židenice

Dlouho jsme se na stěhování připravovali a snažili se vše nachystat co nejlépe. Přesto nám stěhování zabralo skoro dva dny! Ukázali jste nám, že stěhování je opravdu dřina a že se zde vyplatí vše plánovat a promýšlet. Teď už víme, že se na Vás můžeme vždy s důvěrou obrátit a doporučit Vás našim přátelům. Ještě jednou děkujeme celému týmů!

Úřad městské části Brno-Slatina

Náš úřad městské části Brno-Slatina navázal spolupráci se společností STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. Využíváme jejich stěhovací a vyklízecí služby k naší plné spokojenosti. Naše požadavky plní svědomitě a v daném termínu.

Ondřej Rybka, majitel a ředitel společnosti

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. jsme zvolili pro stěhování sídla firmy. Vyhovuje nám flexibilita i cenové podmínky spolupráce, pracovníci jsou spolehliví a dbají na ochranu našich věcí. Nyní opakovaně využíváme přepravních služeb a společnost doporučujeme i u našich obchodních partnerů.

Michal Skoupý, jednatel společnosti

Využili jsme STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. při stěhování našeho autoservisu včetně kanceláří. Během stěhování nedošlo k žádné komplikaci, s těžkým vybavením si tým poradil velmi zkušeně. Oceňujeme příjemnou komunikaci a odborný přístup zaměstnanců.

Eva Trčková, jednatelka společnosti

Jako mezinárodní personální agentura využíváme opakovaně STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. pro pobočku v ČR, na Slovensku a v Rakousku. Libí se nám nasazení a ochota jejich pracovníků. Majitel pan Skoupý nám vždy vyšel vstříc a proto budeme rádi ve spolupráci pokračovat.

ČHMÚ

Český hydrometeorologický ústav potvrzuje spolupráci se společností STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. Pro pobočku v Brně se jednalo o přemístění trezoru o váze 410 kg po schodech v rámci budovy. Stěhování bylo realizováno bez komplikací k naší celkové spokojenosti.

MUDr. Sami Omran, Nymburk

Pane Skoupý, děkuji za organizaci stěhování mého bytu z Nymburku do Scarborough v Anglii. Vím, že šlo o náročnou akci a musím vyjádřit obdiv výdrži a přístupu Vašich lidí. Přes drobné komplikace na cestě vše proběhlo k naší celkové spokojenosti. Již mám za sebou stěhování ze Švédska a mohu říci, že Vaše služby jsou zcela srovnatelné s evropskou úrovní.

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář