ds Vyklízecí služby Brno

Levné vyklízecí služby Brno

Nabízíme v rámci svých služeb vyklízecí a likvidační práce. SB STĚHOVÁNÍ BRNO s.r.o. jako lídr na poli stěhování Brno, Vám pomůžeme i s vyklízením a úklidem bytových i nebytových prostor. Nepotřebné zařízení, techniku či spotřebiče ekologicky zlikvidujeme, na běžnou suť přistavíme kontejner.

S námi máte záruku, že po nás budou všechny prostory vyklizené a čisté. Nejčastěji realizujeme vyklízení bytů, vyklízení firem, vyklízení pozůstalostí, půd i vyklízení sklepů. Vyklízecí služby Brno pro nás končí až okamžikem Vaší naprosté spokojenosti. Ročně takto vyklidíme více než 250 nemovitostí.

TIP: objednejte si vyklízecí službu 10 dnů předem a získejte naši čistou slevu!

VYKLÍZECÍ SLUŽBY BRNO

Zadejte poptávku vyklízení a získáte přistavení vozu zdarma, víkendy i svátky za stejné ceny a navíc zvýhodněné km po Brně. Když jsou prostory čisté, máme pro Vás ještě něco – s našim obchodním partnerem provedeme vymalování nebo rovnou zajistíme rekonstrukční práce za zvýhodněnou cenu.

Nejvyhledávanější vyklízecí služby v Brně

Nezávazná poptávka

CENÍK VYKLÍZECÍ SLUŽBY BRNO

Pro běžné vyklízecí služby jako je vyklízení bytu či sklepu Vám sdělíme cenu obratem po zadání poptávky. Chcete-li znát co nejpřesnější cenu, můžete využít nezávazné návštěvy technika, který Vám vypracuje cenovou nabídku vč. harmonogramu prací. Pro vyklízení větších prostor máme pro Vás množstevní slevy.

Co vše vyklízíme?

Vyklízení bytů, domů a nebytových prostor, vyklízení sklepů, vyklízení pozůstalostí, vyklízení půdy, vyklízení skladů a garáží. Pro firmy nabízíme vyklízení kanceláří, likvidaci tiskáren, kopírek aj. zařízení. V rámci vyklízecí služby Brno provádíme také menší bourací práce a rozebírání různých konstrukcí.

Ochrana prostor při vyklízení

Chráníme okolní prostory při vyklízení, a proto jsou naše vyklízecí služby Brno pojištěny na 1,5 milion korun proti způsobené škodě.

Vyklízení prostor před a po

Ať už potřebujete vyklidit sklep nebo vyklízíte třípatrový dům, naše levné vyklízecí služby Brno jsou pro Vás zárukou spolehlivosti a rychlosti. Všechny naše ceny vyklízení jsou navíc poctivé. Zadejte poptávku na vyklízecí služby Brno a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Klikněte a vyklízení máte bez starostí.

Online poptávka

V recenzích stěhování říkate

Proč stěhovat v Brně s námi

  • Pro Brno nezávazná prohlídka stěhování
  • Zapůjčení stěhovacích krabic
  • Ke stěhování balení nábytku
  • Uskladnění nábytku v Brně
  • Férové ceny za stěhování

Jak ušetřit za stěhování?

úspora rodinných financí

Domluvte si nezávaznou konzultaci stěhování a šetřete peníze

Více zde
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář