Vyklízení bytů, domů a pozůstalostí

Vyklízecí služby Brno ✅ Vyklízení bytů, domů, firem ✅ Odvoz, likvidace starého nábytku, spotřebičů ❤️ Vyklízení pozůstalostí nemovitostí nejen z Brna.

Vyklízení nemovitostí je špinavá, ale přesto poctivá práce. Vyklízení bytů a domů, vyklízení a likvidace firmy, vyklízení bytu po zemřelém, vyklízení celých pozůstalostí. Měsíčně v Brně vyklízíme a ekologicky likvidujeme víc jak 10 tun komunálního odpadu.

TIP: zajistěte při vyklízení nemovitosti v Brně parkování co nejblíže ke vchodu a uvolněte trasu vyklízení. Čím blíže ke vchodu, tím rychlejší čas vyklízení, tím nižší cena vyklízení.

VYKLÍZECÍ PRÁCE BRNO

Vyklízení a likvidace odpadu v Brně provádíme pondělí až pátek mezi 8:00 - 18:00 hod. Odvoz a ekologická likvidace probíhá ve spalovně Brno. Vyklízecí a likvidační práce provádíme Brno město i Brno venkov.

Nejvyhledávanější vyklízecí služby v Brně

Objednat vyklízení

CENY VYKLÍZECÍ SLUŽBY BRNO

Minimální čas vyklízecí služby činí 4 hodiny v ceně vyklízení vč. likvidace odpadu min. 6 500 Kč. Tato minimální cena odpovídá vyklízení bytu cca 1 pokoje. Vyklízení bytů do velikosti 3+1 je stihnutelné za den, cena vyklízení se odvíjí od času a váhy likvidovaného odpadu. Pro vyklízení domů, vil a větších firem v Brně nabízíme KONZULTACI, kde projdeme vyklízené prostory a upřesníme cenu vyklízení.

Co vyklízíme?

Vyklízení komunálního odpadu z bytů, domů a nebytových prostor. Vyklízení sedačky, postelí, vyklízení a likvidace pračky, vyklízení kuchyňské linky. Vyklízení starého nábytku z bytů a sklepních kójí, vyklízení pozůstalostí v Brně a okolí, vyklízení skladů a garáží. Pro firmy vyklízíme kanceláře, ekologická likvidace tiskáren, kopírek aj.

vyklízení nábytku Brno

Co nevyklízíme?

Vyklízení nemovitostí probíhá stěhovacími vozy, proto v Brně nevyklízíme silně znečištěný odpad z půdy a sklepů. Dále nevyklízíme kontaminované prostory po úmrtí, stavební chemie a materiály (cihly, dlaždice), pneumatiky či azbestové materiály.

Vyklízecí práce v bytech

Vyklizený odpad třídíme do beden a pytlů. Chráníme tak u vyklízení vnitřní prostory bytových domů, podlahy i stěny výtahů, které k vyklízení používáme.

Vyklízení stěhovací vůz

Ať vyklízíte pokoj bytu nebo vyklízíte třípatrový dům, naše levné vyklízecí služby Brno jsou rychlým řešením nejen v Brně.

Kalkulace vyklízení

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

  • 3 režimy stěhování pro každého
  • Zapůjčení stěhovacích boxů
  • Ochranné fólie + ochrany rohů
  • Slušní pracovníci = slušné služby
  • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář