ds Vyklízení pozůstalostí Brno

Vyklízení nemovitostí a pozůstalostí Brno

Řešíte pozůstalost a chcete vyklidit nemovitost? STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. Vám nabízí vyklízení nemovitostí a pozůstalostí v Brně a okolí. Jako přední stěhovací firma v Brně Vám pomůžeme s kompletním vyklízením pozůstalosti. Odvezeme starý nábytek, lůžkoviny, provedeme ekologickou likvidaci nepotřebných věcí, zařízení či spotřebičů.

S námi máte jistotu, že po nás zbude vyklizená a čistá nemovitost. V rámci vyklízení pozůstalostí nejčastěji realizujeme vyklízení bytů, domů, vyklízení sklepů a půd. Vyklízení pozůstalostí pro nás končí až okamžikem Vaší maximální spokojenosti. Ročně takto provedeme vyklízení více než 250 pozůstalostí.

TIP: objednejte si vyklízení pozůstalosti 10 dnů předem a získejte naši bezva slevu!

CENA VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTÍ BRNO

Pro běžné vyklízení pozůstalosti Vám sdělíme cenu obratem po zadání poptávky. Chcete-li znát co nejpřesnější cenu vyklízení, můžete využít nezávazné návštěvy technika, který Vám vypracuje cenovou nabídku vč. harmonogramu prací. Naše ceny vyklízení pozůstalostí Brno jsou poctivé.

 • Bonus při objednání předem
 • Přistavení vozu zdarma
 • Zvýhodněné km po Brně
 • Víkendy a svátky bez příplatku
 • Garantovaná cena vyklízení
 • Pojištění proti případné škodě

Nezávazná poptávka

Vyklízení pozůstalostí Brno aneb něco navíc

Získali jste od nás vyklizenou a čistou nemovitost. Máme však pro Vás ještě něco navíc – náš výhradní partner Vám pomůže s případnou rekonstrukcí. Vyklízíte pozůstalost a chcete nemovitost rekonstruovat? Využijte našeho cenového zvýhodnění pro renovaci. Vyklízení a rekonstrukce chytře.

Co vše v rámci pozůstalostí vyklízíme?

Pomůžeme Vám zbavit se starého nábytku, nepotřebných věcí, veškerých elektrických zařízení, starých domácích spotřebičů, použitých autobaterií či pneu. Provedeme odvoz staré pračky, kamen i sporáků. V rámci vyklízení pozůstalostí Brno provádíme také menší bourací práce. Vyklízení sklepů, vyklízení půd. Vyklízení Brno, vyklízení Brno-venkov.

Ochrana prostor při vyklízení pozůstalostí

Chráníme vstupní a okolní prostory při vyklízení pozůstalostí, a proto jsou naše vyklízecí služby Brno pojištěny na 1,5 milion korun proti případné škodě.

Vyklízení bytu
Vyklizené prostory bytu
Vyklízení pozůstalostí Brno

Ať už vyklízíte pozůstalost tvořenou několika věcmi nebo vyklízíte třípatrový dům, naše levné vyklízení pozůstalostí Brno je pro Vás zárukou spolehlivosti a rychlosti. Naše ceny vyklízení pozůstalostí jsou férové. Zadejte poptávku na vyklízení pozůstalostí a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Je to jednoduché, stačí kliknout.

Online poptávka

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté speciálně upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář