Pozůstalosti bytů a domů v Brně

Vyklízení pozůstalostí Brno ✅ Vyklízení a likvidace pozůstalostí bytů a domů ✅ Ekologický odvoz starého nábytku i spotřebičů ❤️ Vyklízení nejen v Brně.

Pozůstalost po zemřelém v bytě nebo domě přenechte vyklidit profesionálům. Vyklízíme a ekologicky likvidujeme pozůstalosti zejména likvidace starých nábytků, vyklízení lednice, pračky, sedačky, vyklízení kuchyňské linky z bytu.

TIP: vykliďte z nábytků drobnosti a roztřiďte do beden nebo suťových pytlů. Ušetříte si čas vyklízení a cena za vyklizení bude příjemnější.

CENA VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTÍ BRNO

Vyklízení vč. likvidace pozůstalosti bytu 2+1 v Brně se pohybuje nejčastěji mezi 12 - 16 000 Kč. Likvidace pozůstalosti domu v Brně pak vyjde okolo 15 - 20 000 Kč za denní vyklízecí směnu. Pro vyklízení větší pozůstalosti z Brna nabízíme KONZULTACI, kde lépe posoudíme náročnost vyklízení a cenu likvidace. Minimální cena vyklízení pozůstalosti v Brně činí 7 500 Kč.

 • Nekouříme u vyklízení trávu
 • Záruka poctivé ceny
 • Zvýhodněné km po Brně
 • V sobotu vyklízení bez příplatku
 • Ekologická likvidace v Brně
 • Třídění odpadu pozůstalosti

Vyklidit pozůstalost

Čím vyklidit pozůstalost

Stěhovací vůz nebo kontejner? Pokud není v pozůstalosti větší množství stavebního materiálu (zdivo, chemie, sádrokarton, keramika), vyplatí se na pozůstalost stěhovací vůz. Vyklízení je rychlé s levnější cenou likvidace. Nemusíte navíc řešit parkování v Brně pro kontejner na několik dní.

Vyklízení stěhovací vůz

Co vše z pozůstalosti vyklidíme?

Starý nábytek, sklo, kov, papír, textil a lůžkoviny, domácí spotřebiče, odvoz a likvidace pračky Brno, kamen i sporáků (pro vyklizení plynového sporáku nutno zajistit odpojení přívodu). Nevyklízíme: plesnivé a zamořené prostory po zemřelém (úmrtí), pneu, stavební materiály, azbest apod. Naše služby pro pozůstalosti z Brna i Brna venkova.

Vnitřní prostory pozůstalostí

Vyklízení bytu v Brně výtahem provádíme šetrně vůči stěnám a podlaze výtahu. Stejně šetříme zdi a schodiště. Nepořádek po vyklízení si po sobě zameteme.

Vyklízení bytu
Vyklizené prostory bytu
Vyklízení pozůstalostí Brno

Zavolejte si na likvidaci pozůstalosti ověřenou stěhovací firmu z Brna. Ušetříte nejedny starosti s tahanicemi s pochybnými šmelináři, kteří budou chtít na konci vyklízení trojnásobek ceny vyklizení! Od nás vyklízení pozůstalostí Brno rychle a levně.

Kalkulace vyklízení

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář