ds Levné stěhování domů Brno

Stěhování rodinných domů Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. jsou tím správným místem pro bezpečné stěhování rodinných domů nejen v Brně a okolí. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme se stali garantem profesionality, jistoty a férových cen. Naše stěhovací služby jsou certifikované a pojištěné.

S námi máte záruku, že Vaše věci v bezpečí dorazí do nového domova. Na stěhování domů používáme čisté polstrované vozy a profi balící službu. Máme k dispozici velké i menší vozy, stačí si jen vybrat. Stěhování domů s námi je opravdu snadné. Ročně přestěhujeme více jak 400 rodinných domů.

TIP: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit dům na den D

CENA STĚHOVÁNÍ DOMŮ

Před stěhováním domů Brno využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí garantovanou výši ceny, která se nemění. Stěhování domů Brno nebylo nikdy snadnější. Rezervujte si termín stěhování domu 10 dnů předem a získejte speciální slevu!

 • Zdarma zapůjčení přepravek
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Víkendy bez příplatku
 • Specialisté na piana a trezory

Nezávazná poptávka

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Na stěhování domu Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování. Pro stěhování domů Brno je tato služba zdarma.

Ochrana věcí při stěhování

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování domu Brno a používáme kvalitní obalové materiály. Balíme nábytek, elektroniku, piana, vybavení kuchyně aj. Co je zabalené, to se nepoškrábe.

zabalený nábytek domů balící služba pro stěhování domů
stěhovací krabice šatní box šatní box
balení talířů bublinkovou fólií stěhování křehkých věcí

Montáže nábytku

U každého stěhování domů Brno provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku či jiných bytových doplňků. Pořizujete nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Poskytujeme montáže nábytku Ikea a jiných výrobců. Nábytek vyzvedneme, dopravíme, smontujeme.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvezeme do Armády spásy. V rámci stěhování domů Brno provádíme také kompletní vyklízení nemovitostí.

Skladování nábytku

Potřebujete uskladnit Váš nábytek z domu? Využijte našich vlastních skladovacích prostor či skladovacích kontejnerů. Nábytek odvezeme a opět přivezeme. Uskladnění nábytku v hlídaném prostoru s nonstop přístupem.

Ať už se stěhujete do nového města nebo jen do vedlejší ulice, naše levné stěhování domů Brno je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a nízkých cen. Stěhování Brno profesionálně. Zadejte poptávku na stěhování domu a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Jednoduše, stačí kliknout.

Stěhování bytů

V recenzích stěhování říkate

Proč stěhovat v Brně s námi

 • Pro Brno nezávazná prohlídka stěhování
 • Zapůjčení stěhovacích krabic
 • Ke stěhování balení nábytku
 • Uskladnění nábytku v Brně
 • Férové ceny za stěhování

Jak ušetřit za stěhování?

úspora rodinných financí

Domluvte si nezávaznou konzultaci stěhování a šetřete peníze

Více zde
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář