ds Levné stěhovací služby - STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

pomáháme Vám na cestě k novému domovu

Jako přední stěhovací firma v Brně nabízíme komplexní stěhovací full servis. Přemisťování a zvedání je pro nás vášní a profesí zároveň. Náš sehraný tým splní všechna Vaše přání s cílem bezpečné realizace stěhování. Profesionalita balící služby a čisté vozy jsou ryzí vizitkou každého našeho stěhování.

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO

Levná stěhovací služba Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. jsou tou správnou adresou pro bezpečné stěhování bytů a domů, stěhování kanceláří, firem a stěhování těžkých břemen. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme spolehlivým partnerem při stěhování v Brně, po ČR i po celé Evropě. Stěhovací služby Brno obsahují vše od příprav stěhování až po úklid.

PROFESIONÁLNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO

Našim cílem je poskytovat odborné a profesionální stěhovací služby, jenž překonají Vaše očekávání. Ať už se stěhujete do nového města nebo jen do vedlejší ulice, STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO jsou pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, profesionality a poctivých cen.

Nejžádanější stěhovací služby Brno

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

JAK SPRÁVNĚ VYBÍRAT STĚHOVACÍ SLUŽBY

Není stěhování jako stěhování

Náš úspěch efektivního stěhování tkví v plánu. S jasným plánem může stěhování Brno trvat jen 6 hodin, bez kvalitní organizace klidně 12 hodin! Levná stěhovací služba Brno s nejnižší hodinovou sazbou pak ve výsledku může znamenat nejvyšší cenu na konci stěhování.


Chci nejlevnější a zároveň nejkvalitnější stěhování

Bohužel, takové stěhovací služby neexistují. Vyberete-li si výrazně nižší cenu stěhování, je třeba počítat s jasnými kompromisy. To se přirozeně projeví v přístupu pracovníků, pečlivosti a ochraně Vašich věcí během stěhování a o kvalitě pojištění nemluvě. Ideálně se ptejte na reference, co vše stěhovací služba Brno obsahuje, všímejte si způsobu úvodního jednání apod.

KDYŽ SE STĚHUJETE S NÁMI, JE TO SKORO ZÁBAVA!

šťastná rodina po stěhování

6 důvodů proč zvolit stěhování Brno od nás

 1. Jsme výkonní a rychlí
  Efektivní stěhování začínáme jasným plánem a organizací. U každého stěhování pracujeme ve svižném tempu a nakládáme si maximum, kolik bezpečně přestěhujeme.
 2. Jsme prověřeni praxí
  O stěhování víme vše. Máme za sebou bezpočet dlouhých stěhování a stěhování těžkých břemen v náročných podmínkách. Měsíčně najezdíme okolo 10 000 km pro mezinárodní stěhování. STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO jsou hrdými nositeli certifikace kvality služeb Českého systému kvality služeb.
 3. Jsme nadšení
  Milujeme stěhování! Stěhování Brno nás baví a jsme hrdí na svou práci. Při stěhování jsme ochotní a rozdáváme úsměv (zadarmo :-) ).
 4. Jsme výhodní
  Naše ceny jsou férové, očekávejte za ně nejvyšší hodnotu na trhu stěhování Brno. STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO Vám přivezou krabice na stěhování až domů, víkendy i svátky máme za stejné ceny, demontáže nábytku bez příplatku a řadu dalších stěhovacích výhod. Hrajeme čistě a fair play a na konci stěhování neměníme dohodnuté ceny.
 5. Bezpečnost a ochrana věcí
  Během stěhování chráníme Vaše věci ohleduplnou manipulací, balící službou, čistými polstrovanými vozy a komerčním pojištěním. Stěhovací služby Brno znamenají stěhování snadno, rychle a bezpečně.
 6. Jsme zodpovědní a spolehliví
  Čas jsou peníze a u stěhování to platí dvojnásob. Proto náš stěhovací tým bude připraven v ujednanou dobu. Pokud bychom se zpozdili o více než půl hodiny, získáte od nás finanční kompenzaci. STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO - garance spolehlivosti a jistoty.

Online kalkulace

Kvalita služeb u stěhování Brno je pro nás závazkem přinášet zákazníkům víc než jen změnu adresy. Tým STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

O našem stěhování řekli

Proč stěhovat v Brně s námi

 • Pro Brno nezávazná prohlídka stěhování
 • Zapůjčení stěhovacích krabic
 • Ke stěhování balení nábytku
 • Uskladnění nábytku v Brně
 • Férové ceny za stěhování

Jak ušetřit za stěhování?

úspora rodinných financí

Domluvte si nezávaznou konzultaci stěhování a šetřete peníze

Více zde
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář