ds Stěhování strojů Brno

Stěhování těžkých strojů Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí profesionální stěhování těžkých strojů a jiných nadrozměrných břemen až do hmotnosti 10 tun. Jako přední stěhovací firma v Brně provádíme stěhování strojů, jako jsou CNC stroje, lisy, soustruhy, svařence, výrobní linky aj. dílenská zařízení.

Ročně realizujeme v Brně stěhování více jak 150 těžkých strojů. Spolupracujeme s některými tuzemskými výrobními podniky a zajišťujeme transport a přesun strojů po ČR. Součástí stěhování stroje je demontáž stroje a montáž, zajištění vysokozdvižných vozíků či autojeřábu.

KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL s.r.o.
Zetor
ČKD Blansko

CENA STĚHOVÁNÍ STROJŮ

Před stěhováním strojů Brno využijte bezplatné návštěvy našeho technika, který navrhne přesný technologický postup a zpracuje cenovou nabídku s harmonogramem prací. Pokud Vám postačuje orientační cena stěhování, zadejte svou poptávku.

  • Bezplatná návštěva technika
  • Pojištění manipulace se stroji
  • Zpracování technologického postupu
  • 7 let praxe ve stěhování těžkých břemen

Nezávazná poptávka

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH STROJŮ

Stěhování strojů Brno v tonáži nad 700 kg provádíme pomocí speciálních podvozků a hydraulických zvedáků, případně i za použití jeřábu. Náš tým je také připraven u stěhování strojů Brno k demontáži a zpětné montáži stroje vč. usazení, přesného vyvážení a ukotvení.

Stěhování břemen nad 700 kg speciálním podvozkem
Stěhování stroje CNC v rámci výrobní haly
Stěhování a transport stroje CNC

Objednejte si profesionální levné stěhování Brno. Zadejte poptávku na stěhování strojů Brno a staňte se i Vy našim dalším spokojeným zákazníkem. Je to jednoduché, pro stěhování stroje stačí pouze kliknout.

Online poptávka

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář