Nadrozměrná břemena nejen z Brna

Stěhování těžkých břemen Brno ✅ Po schodech stěhujeme piana, trezory, kopírky, kotle aj. ✅ Stěhování a přeprava nadrozměrných strojů a technologií do 20 t ❤️ Ryzí lidská síla z Brna.

Žádné břemeno v Brně není příliš těžké. Naše parta z Brna břemena umí, na schodecch ryzí silou, nad zem hydraulikou. V praxi to je pro Brno stěhování trezorů, stěhování pian (pianina a klavíry), stěhování strojů (lisy, soustruhy, frézky, CNC stroje apod.). Stěhujeme v Brně těžká gastro zařízení, medicínské přístroje, technologie i celé výroby.

TIP: v Brně pro stěhování břemen nad 250 kg využijte osobní konzultace.

TĚŽKÁ BŘEMENA NEJEN V BRNĚ

Břemena stěhujeme nejčastěji pro Brno město, Brno venkov a po celé ČR. Objednávky stěhování strojů nebo náročných terénu zvládáme do 2 týdnů.

Nejčastěji stěhovaná břemena:

Kalkulace

CENÍK STĚHOVÁNÍ BŘEMEN

Cena stěhování těžkých břemen je účtována hodinovou sazbou, sazbou za kg váhy břemene, ušlé vzdálenosti s břemenem, k tomu dopravné a případné režijní materiály. Záleží tedy hlavně na výsledném čase a váze břemene. Proto zajistěte pro Brno parkování stěhovacího vozu blízko u vchodu, uvolněte stěhovací trasy, zajištěte odpojení břemene (stroje, odplechování, přívody). Klikněte pro kalkualaci ceny stěhování břemene.

BŘEMENA BEZPEČNĚ

Bezpečí pracovníků, břemen a okolního terénu jsou prioritou. I 90 kg sedačka může vážně poranit! Před stěhováním břemena zajišťujeme, aretujeme pohyblivé části, zajistíme průchodnost a bezpečnost tras. Manipulaci s břemeny máme pojištěno 5 miliony. Nestěhujeme riziková břemena a trasy.

stěhování piana Petrof
stěhování 400 kg trezoru v Brně

TĚŽKÉ STROJE A ZAŘÍZENÍ BRNO

Stěhování strojů a nejrůznějších zařízení vyžaduje speciální tým i vybavení. Máme systém a know-how na stěhování celých výrob na klíč, stěhovali jsme pro PROVENTIA CZECH, ZETOR a.s., KARTON P+P, GUARD MUDROCH, Obnova Kanice aj. Stěhujeme v Brně stroje a technologie do 20 tun.


stěhování břemen Brno

Stěhování výroby a distribuce velkoobchodu Karton P+P Brno
STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO - manipulace a stěhování břemen je pro nás dení chleba. Klikněte a sdělte nám detaily o stěhováném břemeni.

Poptávka břemen

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

  • 3 režimy stěhování pro každého
  • Zapůjčení stěhovacích boxů
  • Ochranné fólie + ochrany rohů
  • Slušní pracovníci = slušné služby
  • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář