ds Stěhování těžkých břemen Brno

Stěhování těžkých a nadrozměrných břemen Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. jsou profesionálové na stěhování těžkých břemen Brno. Jako přední stěhovací firma v Brně se specializujeme na stěhování těžkých a nadrozměrných břemena až do váhy 10 tun.

Žádné břemeno pro nás není příliš těžké. Naše silná parta stěhování břemen prostě umí. Nejčastěji realizujeme stěhování trezorů, stěhování klavírů a pianin, stěhování lisů, soustruhů a stěhování gastro zařízení. Ročně přestěhujeme více než 450 břemen po ČR i do zahraničí.

TIP: rezervujte si termín stěhování břemen 10 dnů předem a získejte těžkou slevu!

STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Před stěhováním těžkých břemen Brno můžete využít bezplatné návštěvy technika, který posoudí náročnost stěhování a sdělí co nejpřesnější cenu. Současně také navrhne nejlepší postup stěhování, navrhne a připraví trasu stěhování a nájezdní plošiny, dohodne montáž či ukotvení břemene nebo jeřábnické práce.

Nejžádanější stěhování břemen v Brně:

Nezávazná poptávka

CENÍK STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Náš ceník stěhování těžkých břemen Brno Vám pomůže v základním odhadu rozpočtu. Každé stěhování břemen je však jiné a obnáší jinou přípravu a přístup. Náš technik Vám na bezplatné obhlídce stěhování sdělí co nejlepší řešení za férovou cenu.

BEZPEČÍ A OCHRANA BŘEMEN

Bezpečí břemen, našich pracovníků a okolního terénu jsou pro nás vždy na prvním místě. Břemena pečlivě balíme a chráníme proti poškození během manipulace. Během transportu pak břemena zajišťujeme proti pohybu. Na každé stěhování těžkých břemen Brno využíváme kvalitní pojištění a naši školení pracovníci mají za sebou min. 5 let praxe. Takto provádíme stěhování strojů, zařízení či hudebních nástrojů i ve více než miliónové hodnotě.

stěhovaný klavír zabalený do fólie
stěhování trezoru na podvozku

RUČNÍ STĚHOVÁNÍ TĚŽKÝCH BŘEMEN

Stěhování břemen Brno často realizujeme v těžko přístupných terénech, kde nelze použít závěsnou techniku ani hydrauliku. Proto je naší specializací ruční stěhování břemen pomocí speciálních popruhů a doplňkového vybavení. Umíme takto stěhování břemen po schodech až do váhy 700 kg. Jedná se o náročně stěhovací práce vyžadující kvalitní přípravu a odborné zkušenosti.


stěhování optického stolu

Stěhování břemene vč. instalace na speciální rám s vyrovnávací hydraulikou
Zvedání, manipulace a stěhování nejrůznějších břemen je pro nás profese a vášeň zároveň. Klikněte pro svou poptávku na stěhování těžkých břemen Brno a staňte se i Vy našim nadšeným zákazníkem. Kvalifikované a certifikované stěhování Brno.

Online poptávka

V recenzích stěhování říkate

Proč stěhovat v Brně s námi

  • Pro Brno nezávazná prohlídka stěhování
  • Zapůjčení stěhovacích krabic
  • Ke stěhování balení nábytku
  • Uskladnění nábytku v Brně
  • Férové ceny za stěhování

Jak ušetřit za stěhování?

úspora rodinných financí

Domluvte si nezávaznou konzultaci stěhování a šetřete peníze

Více zde
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář