ds Stěhování Bytů Brno | STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

Profesionální stěhování bytů Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. jsou tím pravým místem pro bezpečné stěhování bytů a nebytových prostor všech velikostí. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme se stali synonymem profesionality, stability a poctivých cen. Všechny naše stěhovací služby jsou certifikované.

U nás máte jistotu, že se Vaše věci v bezpečí dostanou do nového domova. Při stěhování bytů Brno používáme čisté polstrované vozy a kvalitní balící službu. Náš vyškolený tým pak pečuje o Váš komfort během celého stěhování bytu. Ročně přestěhujeme více jak 1000 bytů.

TIP: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit Váš byt na den D

CENA STĚHOVÁNÍ BYTŮ

Před stěhováním bytu Brno využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí garantovanou výši ceny, která se nemění. Stěhování bytů Brno nebylo nikdy snadnější. Objednejte si stěhování bytu 10 dnů předem a získejte extra slevu! Minimální výše ceny stěhování bytu v Brně je 2 500 Kč.

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Víkendy bez příplatku
 • Uskladnění nábytku

Nezávazná poptávka

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Na stěhování bytu Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování až domů. Pro stěhování bytů Brno je tato služba zdarma.

Ochrana věcí

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování bytu Brno a používáme kvalitní obalové materiály a pojištění. Co je zabalené, to se nepoškrábe.

Extrudovaný polystyrén výplň do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Montáže nábytku

U každého stěhování bytů Brno jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků. Kupujete nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Provádíme montáže nábytku Ikea a jiných výrobců. Nábytek vyzvedneme, dopravíme do bytu a smontujeme.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi? Náš tým si při stěhování bytů Brno poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvezeme do Armády spásy. Provádíme také kompletní vyklízení bytů.

Skladování nábytku

Při stěhování bytu Váš nábytek uskladníme ve vlastních skladovacích prostorech či skladovacích kontejnerech. Nábytek odvezeme a opět přivezeme. Uskladnění nábytku v hlídaném prostoru s nonstop přístupem.

Ať už se stěhujete do nového města nebo jen do vedlejší ulice, naše levné stěhování bytů Brno je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a férových cen. Profesionální stěhování Brno. Zadejte poptávku a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Jednoduše, stačí kliknout.

Stěhování bytů

V recenzích stěhování říkate

Proč stěhovat v Brně s námi

 • Pro Brno nezávazná prohlídka stěhování
 • Zapůjčení stěhovacích krabic
 • Ke stěhování balení nábytku
 • Uskladnění nábytku v Brně
 • Férové ceny za stěhování

Jak ušetřit za stěhování?

úspora rodinných financí

Domluvte si nezávaznou konzultaci stěhování a šetřete peníze

Více zde
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář