Stěhujeme byty z Brna do celé Evropy

Levné stěhování bytů Brno ✅ Přes 2000 přestěhovaných bytů ✅ Zapůjčení krabic na stěhování, šatní box, balení nábytků. ❤️ TOP stěhovací služby pro byty v Brně.

Máme stálý tým pracovníků, stěhujeme v Brně byty všech typů, nekouříme ani nepijeme u stěhování pivo. Poradíme si s demontážemi, složitým terénem i patry bez výtahu. Naše služby vám stěhování bytu zpříjemní, volejte ověřenou stěhovací firmu z Brna.

TIP: k přípravě stěhování si stáhněte S E Z N A M stěhovaných věcí.

CENÍK STĚHOVÁNÍ BYTŮ

Minimální účtovací čas našich Stěhovacích služeb Brno činí 4 hodiny. Abychom mohli pro vás rezerovat stěhovací tým, musí činit cena stěhování bytu min. 5 950 Kč. Drobné převozy 1-2 ks věcí neprovádíme.

Zvolte si režim stěhování bytu

Krabice na stěhování v Brně

Do čeho zabalit inventář z kuchyně, knihy, oblečení nebo třeba vybavení z dílny? Týden před stěhováním bytu v Brně vám přivezeme stěhovací krabice, plastové boxy, šatní box na stěhování oblečení.

Ochrana nábytků i rohů

Dle zvoleného režimu stěhování si zvolíte, zda stěhované věci chcete obalit ochrannými fóliemi či zvlášť ochránit rohy skříní, stolů apod. Pokud nejsou věci na stěhování zabaleny, nemůžeme během stěhování bytu ručit za nepoškrábání.

Extrudovaný polystyrén výplňě do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie zesílené fólie
ochrana rohů nábytku ochrany rohů nábytků

Demontáže a deinstalace

Manželská postel? Šatní skříň? Rohová sedačka? To vše při stěhování bytu neprojde dveřmi a schodištěm a je třeba demontovat. Provedeme rychlé demontáže nábytků a v novém bytě je opět smontujeme.

Likvidace věcí z bytu

Co se starým nábytkem? Během stěhování bytu v Brně můžeme nepotřebné věci odvézt a ekologicky zlikvidovat. Nepotřebné oblečení odvezeme do Armády spásy Brno. V Brně provedeme také kompletní vyklízení bytů.

Krátkodobé uskladnění

Přechodně uskladnit v Brně věci z bytu při rekonstrukci? Věci připravíme, odstěhujeme z bytu a naskladníme v našich skladovacích kontejnerech Brno - Řečkovice. Následně vyskladníme a opět přivezeme do vašeho bytu, odbalíme a rozmístíme. Nechte nám vzkaz o usklandění v OBJEDNÁVCE stěhování bytu.

Stěhujete-li se z Brna do nového města nebo jen do vedlejšího vchodu, naše stěhování bytů je vždy zárukou férových cen.

Stěhovat byt

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

  • 3 režimy stěhování pro každého
  • Zapůjčení stěhovacích boxů
  • Ochranné fólie + ochrany rohů
  • Slušní pracovníci = slušné služby
  • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář