ds Vyklízení bytů Brno

Levné vyklízení bytů Brno

Poskytujeme v rámci vyklízecích služeb vyklízení bytů a nebytových prostor v Brně a okolí. Jako lídr pro stěhování v Brně Vám ochotně pomůžeme s vyklízením a úklidem bytů všech velikostí a druhů. Provedeme také ekologickou likvidaci starého nábytku, věcí, zařízení či spotřebičů. V rámci vyklízení bytů si dokážeme poradit i se sklepními prostory či chemickými odpady.

Očekávejte, že po nás zbude vyklizený a čistý byt. Nejčastěji realizujeme vyklízení bytů 2+1 a 3+1, často v rámci vyklízení pozůstalostí. Vyklízení bytu pro nás končí až okamžikem Vaší celkové spokojenosti. Ročně takto umíme vyklízení více než 200 bytů nebo nebytových jednotek.

TIP: objednejte si vyklízení bytů 10 dnů předem a získejte naši prima slevu!

CENA VYKLÍZENÍ BYTŮ BRNO

Pro klasické vyklízení bytu Vám sdělíme cenu obratem po zadání poptávky. Chcete-li znát co nejpřesnější cenu vyklízení, můžete využít nezávazné návštěvy technika, který Vám vypracuje cenovou nabídku a k tomu harmonogram prací. Vyklízení bytů Brno nebylo nikdy pohodlnější.

 • Bezplatná obhlídka vyklízení
 • Přistavení vozu zdarma
 • Zvýhodněné km po Brně
 • Víkendy a svátky bez příplatku
 • Pevná cena vyklízení bytu
 • Kvalitní pojištění při vyklízení

Nezávazná poptávka

Vyklízení bytů Brno aneb něco navíc

Získali jste od nás vyklizený a čistý byt. Máme však pro Vás ještě něco navíc – náš výhradní partner Vám pomůže s kompletní rekonstrukcí bytového jádra. Nebo třeba jen s vymalováním či renovací parket. Využijte cenového zvýhodnění. Vyklízejte byty rychle a rekonstruujte chytře.

Co vše z bytu vyklidíme?

Pomůžeme Vám zbavit se starého nábytku, nepotřebných věcí, veškerých elektrických zařízení, starých domácích spotřebičů. Provedeme odvoz staré pračky, kamen i sporáků. V rámci vyklízení bytů Brno provádíme také menší bourací práce.

Ochrana prostor při vyklízení bytu

Chráníme okolní prostory při vyklízení bytů v Brně a okolí, a proto jsou naše vyklízecí služby Brno pojištěny na 1,5 milion korun proti způsobené škodě.

Vyklízení bytových prostor před a po

Ať už potřebujete vyklidit garsonku nebo vyklízíte celý bytový dům, naše levné vyklízení bytů Brno je pro Vás zárukou spolehlivosti a rychlosti. Naše ceny vyklízení bytů jsou poctivé. Zadejte poptávku na vyklízení svého bytu a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Kliknete a za chvíli již vyklízíme.

Online poptávka

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté speciálně upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář