Od kanceláře po celou firmu

Stěhování kanceláří Brno ✅ Zapůjčení krabic i boxů ✅ Demontáže nábytků z kanceláře ✅ Balení dokumentace do krabic ❤️ TOP stěhovací služba pro offices v Brně.

Pro stěhování v Brně více kanceláří využijte osobní konzultace, na které si upřesníte detaily a stanovíte harmonogram stěhování.

Stěhování inventáře kanceláře vyžaduje pevné stěhovací krabice? Na stěhování Brno přivezeme a vyneseme krabice i plastové boxy.

TIP: Šetřete náklady, zajistěte hlavně pro Brno parkování i průchodnost tras a důkladně promyslete rozmístění nábytků. Méně improvizací - kratší čas - lepší cena stěhování kanceláře.

SLUŽBY PRO KANCELÁŘE

Stěhování malé kanceláře nebo brněnského korporátu 20 kanceláří a open space? Jsme připraveni co nejméně narušit provoz firmy, stěhujeme rychle, efektivně a za odpovídající ceny stěhování.

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balení nábytků
 • Ochrany rohů
 • Demontáže kanceláří
 • Balení dokumentace do krabic
 • Uskladnění věcí

Zvolte si režim stěhování firmy

Těžká břemena z kanceláře

Multifuknčí kancelářské tiskárny, velkoformátové plotry, trezory či trezorové skříně. Jen některá břemena, která v Brně z kanceláří stěhujeme. Stěhování kanceláří i celé výroby? Stěhujeme stroje stroje do 20 tun.

Stěhování dokumentů a archivů

Stěhujete kancelář s rozsáhlou dokumentací? Dodáme stěhovací krabice i v množství 500 ks a víc. Stěhovací služba FULL SERVIS vám navíc poskytne balení do krabic i systém popisních etiket.

Zapůjčení krabic a boxů

Jak bezpečně zabalit dokumenty a inventář z kanceláří? Týden předem stěhování dovezeme v Brně do vaší kanceláře pevné stěhovací krabice či uzavíratelné boxy. Po stěhování do týdne zpět vyzvedneme.

Ochrana nábytků z kanceláře

Kdo by chtěl sedět v kanceláři u poškrábaného stolu? Používáme nejlepší dostupné obaly k prevenci škřábanců a škod během stěhování.

snadné uzavření krabic
etikety na krabice
zesílená fólie
ochrany rohů nábytků

Demontáže a deinstalace

Kancelářské sestavy rozpojíme, obalíme ochrannými fóliemi, přestěhujeme, v nové kanceláři ustavíme a opět smontujeme. Deintalujeme nástěnné TV, whiteboardy z kanceláře aj.

Vyklízení kanceláří

Vyklízíme kancelářský nábytek, elektrozařízení či sklady. To vše v Brně ekologicky likvidujeme. Chcete-li vyklízení v Brně bez stěhování, volte službu vyklízení nemovitostí.

Stěhování v objektu

Přesun pracovních míst nebo rekonstrukce kanceláře? Realizujeme v Brně i stěhování bez dopravy v objektech. Minimální účtovací čas stěhování kanceláře činí pro Brno 4 hodiny v ceně 5 950 Kč.

Zvolte si pro vaši kancelář spolehlivou stěhovací firmu z Brna s poctivým přístupem.

STĚHOVAT KANCELÁŘ

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář