ds Stěhování kanceláří Brno | STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o.

Stěhování kanceláře Brno

Patříme mezi největší stěhovací firmy v Brně, ročně zrealizujeme více než 300 stěhování kanceláří i celých firem. Všechny stěhovací služby jsou certifikované a kvalitně pojištěné. STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO nabízí rychlost, flexibilitu a bezpečí pro Vaši kancelář.

Efektivita při stěhování kanceláří se odrazí v nákladech. Využijte proto bezplatné návštěvy našeho pracovníka, který Vás seznámí s celým procesem stěhování kanceláře a vypracuje Vám individuální cenovou nabídku vč. harmonogramu prací.

Potřebujete krabice na stěhování? Dopředu Vám je zapůjčíme. Náš vyškolený tým si poradí i s případnými demontážemi nábytku aj. kancelářského vybavení. Eliminujeme dopad stěhování kanceláře na Váš provoz, a proto stěhujeme i v nočních hodinách či o víkendu.

TIP: Šetřete náklady, rezervujte si termín stěhování kanceláře 14 dnů předem a získejte extra slevu!

CENA STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘÍ BRNO

Zadejte svou poptávku a my pro Vás připravíme to nejlepší řešení stěhování za konkurenční ceny. Náš ceník stěhování kanceláří Brno Vám pomůže v základním odhadu rozpočtu.

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Odborníci na stěhování trezorů
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Certifikované stěhovací služby

Nezávazná poptávka

Stěhování kanceláří a břemen

Ke stěhování kanceláří poskytujeme nejčastěji službu stěhování kopírek, stěhování trezorů a trezorových skříní. Specializujeme se také na stěhování těžkých břemen, jako jsou těžké výrobní stroje, soustruhy apod.

Stěhování dokumentů a archivů

Stěhujete kancelář i s rozsáhlou dokumentací? Naši pracovníci Vám pomůžou s přípravou a balením šanonů, dokumentů a celých archivů. Rádi Vám také pro stěhování kanceláře poskytneme adresní štítky pro popis stěhovacích krabic.

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit vybavení jednotlivých kanceláří. Na stěhování kanceláře Vám přivezeme krabice nebo přepravky. Ke stěhování kanceláře Brno nabízíme tuto službu zdarma.

Ochrana věcí při stěhování kanceláře

Víme, jak cenné jsou pro Vás kancelářské věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování kanceláří Brno a používáme kvalitní obalové materiály. Naše motto: co je zabalené, to se nepoškrábe.

Extrudovaný polystyrén výplň do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Montáže a demontáže nábytku

U stěhování kanceláří Brno provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete do kanceláře nový nábytek a nechcete ztrácet energii a čas montáží? Nábytek vyzvedneme, dopravíme do kanceláře a smontujeme.

Likvidace starého nábytku z kanceláří

Náš tým provede ekologickou likvidaci starého nábytku či jiného firemního zařízení. Provádíme také kompletní vyklízení nemovitostí.

Stěhování v objektu

Přesouváte pracovní místa, věci nebo Vás čeká rekonstrukce kanceláře? Naši ochotní pracovníci jsou zde pro Vás. V rámci stěhování kanceláří Brno Vám pracovníky dopravíme ve smluvený čas na místo.

Naše levné stěhování Brno Vám přináší garanci spolehlivosti a férových cen. Využijte levné stěhování kanceláří Brno a staňte se i Vy našim spokojeným firemním zákazníkem. Je to tak snadné, stačí kliknout.

STĚHOVÁNÍ KANCELÁŘE

V recenzích stěhování říkate

Proč stěhovat v Brně s námi

 • Pro Brno nezávazná prohlídka stěhování
 • Zapůjčení stěhovacích krabic
 • Ke stěhování balení nábytku
 • Uskladnění nábytku v Brně
 • Férové ceny za stěhování

Jak ušetřit za stěhování?

úspora rodinných financí

Domluvte si nezávaznou konzultaci stěhování a šetřete peníze

Více zde
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář