Firmy a offices nad 1000 m2

Stěhování firem v Brně ✅ Zapůjčení stěhovacích boxů ✅ Demontáže nábytků z firem ✅ Balení dokumentace do krabic ❤️ TOP firemní stěhovací služba v Brně.

Velká stěhování vyžadují dobrý plán. Pro Brno nabízíme osobní konzultace pro odhad nákladů a vypracování kalkulace ceny stěhování. V Brně jsme stěhovali pro velké firmy Avast Software, Seznam.cz, Kancelář architekta města Brna aj.

Pro stěhování firem v Brně zapůjčujeme krabice na stěhování až do počtu 500 ks. Pro eliminaci narušení provozu stěhujeme firmy i o víkendech.

TIP: Náklady a problémy ušetříte výběrem ověřené brněnské firmy. Podezřele levná stěhování v Brně obnáší podezřelé existence, které na stěhování přijdou zkouření, natahují čas a demontují šroubovákem..

SLUŽBY PRO FIRMY A KORPORACE

Náš firemní arsenál stěhovacích služeb je připraven pro rychlé a efektivní stěhování nejen v Brně.

 • Konzultace nákladů
 • Stěhovací boxy i krabice
 • Balení nábytků i krabic
 • Ochrany rohů
 • Demontáže a deinstalace
 • 2 týmy pro 1 den

Objednávka

Břemena ve firmách

Těžký trezor, server, multifunkční tiskárna či plotr? Ve firmách přestěhujeme břemena do 200 kg. Další tým umí v Brně stěhování strojů a technologií do 20 tun.

Stěhování šanonů

Firmám z Brna poskytujeme stěhovací krabice i boxy, při volbš služby FULL SERVIS vám šanony aj. drobnosti zabalíme do krabic a označíme etiketou.

Dovoz stěhovacích krabic v Brně

Pro velká firemní stěhování máme stovky pevných krabic a stěhovacích boxů. Pro stěhování Brno přivezeme stěhovací krabice 10 dnů před stěhováním a po stěhování do 10 dnů vyzvedneme.

Balení nábytků a zařízení

Nechcete poškrábaný stůl či odštípnutý roh? Pak si neobjednávejte nejlevnější stěhování Brno či nesmyslně levné stěhování firmy za 10.tisíc.. Jen profíci se budou k vašemu firemnímu majetku chovat slušně a vše zabalí. A pokud se ve firmě přesto něco poškrábe, škodu nahradí.

dávkovač lepící pásky uzavření krabic
lepící štítky na krabice popis krabic
bublinková fólie ochranné fólie
ochrana rohů nábytku ochraníme rohy

Deinstalace a demontáže

Demontujeme a zpět smonutujeme firemní nábytek co neprojde dveřmi a schodištěm. Deinstalujeme ve firmě ze zdi TV, nástěnky aj.

Vyklízení firmy

Jen pár ks nábytků nebo likvidace celé firmy? Během stěhování firmy zajistíme v Brně vyklizení a ekologickou likvidaci nábytků, elektroniky, věcí ze skladu. Likvidaci celé firmy objednávejte na vyklízecích službách Brno.

Stěhování v objektech firem

Někdy je v Brně třeba přestěhovat jen pár pracovních míst v rámci firmy. Přivezeme krabice a během chvilky odstěhujeme a ustavíme na novém místě. Pravidelně takto stěhujeme v několika velkých firmách v Brně.

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO stěhují v Brně firmy víc jak 11 let. Vyladili jsme systém, aby stěhování nebyla přítěž, ale hladký proces a nový lepší start.

STĚHUJ FIRMU

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář