ds Stěhování firem Brno

Stěhování firem a podniků Brno

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. se řadí mezi přední brněnské stěhovací firmy, ročně realizujeme více než 300 stěhování firem v Brně a okolí. Veškeré naše stěhovací služby jsou certifikované a pojištěné.

Efektivita při stěhování firem se zrcadlí v nákladech. Využijte proto bezplatné návštěvy našeho specialisty pro stěhování firem, vypracuje Vám individuální cenovou nabídku vč. harmonogramu prací.

Dle Vašeho přání Vám dopředu zapůjčíme krabice na stěhování. Náš proškolený tým si poradí s případnými demontážemi nábytku aj. vybavení. Minimalizujeme dopad stěhování na provoz firem, a proto stěhujeme i v nočních hodinách a o víkendu.

TIP: Šetřete náklady, rezervujte si stěhování firem 14 dnů předem a získejte extra slevu!

CENA STĚHOVÁNÍ FIREM

Zadejte svou poptávku a my pro Vás připravíme to nejlepší řešení stěhování za konkurenční ceny. Náš ceník stěhování firem Brno Vám pomůže v základním odhadu rozpočtu.

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Odborníci na stěhování trezorů
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Certifikované stěhovací služby

Nezávazná poptávka

Stěhování těžkých břemen

Pro stěhování firem Brno nabízíme také stěhování trezorů a stěhování kopírek, specializujeme se také na stěhování těžkých břemen jako jsou výrobní stroje, lisy apod.

Stěhování dokumentů a archivů

Naši pracovníci Vám pomůžou s přípravou a balením šanonů, dokumentů a celých archivů. Pro většinu firem také rádi poskytneme adresní štítky pro popis stěhovacích krabic.

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit vybavení kanceláří. Na stěhování firmy Vám přivezeme přepravky či krabice. Pro stěhování firem Brno je tato služba zdarma.

Ochrana věcí při stěhování

Víme, jak cenné jsou pro Vás firemní věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování firem Brno a používáme kvalitní obalové materiály. Bezpečnost se stala pro nás prioritou.

dávkovač lepící pásky dávkovač lepící pásky
lepící štítky na krabice štítky stěhovací krabice
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Montáže a demontáže nábytku

U stěhování firem Brno provádíme případnou demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete do firmy nový nábytek a nechcete mrhat energií a časem? Nábytek vyzvedneme, dopravíme a smontujeme. Nový nábytek do firem snadno a rychle.

Likvidace starého nábytku

Náš tým provede ekologickou likvidaci starého nábytku či jiného firemního zařízení. Pro stěhování firem Brno dále poskytujeme komplexní vyklízení nemovitostí.

Stěhování v objektu

Přesouváte pracovní místa, věci nebo provádíte rekonstrukci? Naši lidé Vám ochotně pomohou. V rámci stěhování firem Brno Vám pracovníky dopravíme v daný čas na místo.

Naše prověřené levné stěhování Brno je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti, odpovědnosti a příjemných cen. Využijte levné stěhování firem Brno a zařaďte se i Vy mezi spokojené firemní zákazníky. Snadno a jednoduše, prostě klikněte.

STĚHOVÁNÍ FIRMY

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté speciálně upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář