ds Brigáda stěhování Brno

Pracovník stěhovací služby

Brigáda ve stěhování v Brně

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí brigádu stěhování pro zdatné pracanty. Tvoříme  skvělou partu lidí, které jejich práce skutečně baví. Aktuálně hledáme na výpomoc brigádníka stěhování pro nově vznikající tým. Můžeš se těšit na různorodé zakázky v Brně, celé ČR i v zahraničí. A pokud tě bude stěhovací práce bavit stejně jako nás, můžeš se stát našim zaměstnancem / řidičem!

 

CO VLASTNĚ DĚLÁME?

Nejdříve ti prozradíme, co neděláme. Neděláme pouhé „nošení“ věcí a nehledáme také žádné amatérské nosiče, kterých je Brno plné. Naše stěhovací služby obnáší vyšší level a především servis – rozvoz krabic až domů, ochranu nábytku a zařízení, práci s obalovými materiály, jednoduché montážní práce, používání stěhovací techniky jako jsou stěhovací popruhy a lana, transportní vozíky, rudly a mnoho dalšího.

K tomu si u našich pracovníků – brigádníků zakládáme na šetrném zacházení s věcmi, slušném a příjemném vystupování před zákazníkem a fyzické kondici. Rozhodně nezapomínáme na úsměv! I pouhá brigáda pracovníka stěhování je naší vizitkou.

 

CO OD BRIGÁDNÍKA VYŽADUJEME?

Jako první tě musí bavit fyzická práce. Lenoši u nás nemají místo, pokud se zadýcháš už ve druhém patře, raději se poohlédni po práci někde na vrátnici.. Nemusíš být žádný Herkules, ale musíš být fit a nebát se poctivé práce. Další nezbytnou vlastností brigádníka stěhování je především spolehlivost. Když se domluvíme na 9:00 hodin, znamená to, že s tebou počítáme do týmu a v 9:00 hodin vyrážíme. Jakékoliv zpoždění musíme vysvětlit zákazníkovi a takhle to fakt nezačíná dobře..

Samozřejmostí je pro nás trestní bezúhonnost a veselá povaha (žádný zamražený negativista a stressor), máš „normální“ chlapskou sílu a nezalekneš se 5. patra bez výtahu. Stěhovací práce nám nyní rychle přibývá, proto je pro nás důležitá také tvoje časová flexibilita, 1x za 14 dnů je pro nás fakt málo..

A protože jezdíme vozy do 3,5 tuny, můžeme využít i tvůj řidičský průkaz sk. B. Pokud by tě navíc řízení bavilo a jsi schopen převzít odpovědnost za svěřený majetek, můžeme se domluvit i na stálo :)

 

CO ZA BRIGÁDU VE STĚHOVÁNÍ NABÍZÍME?

U nás si užijete svobodnou a dynamickou práci, která není nikdy stejná. Každá zakázka je něčím jiná, někdy si připadáme, že snad ani nepracujeme.. Někdy je to zase naopak dřina, která je však po zásluze odměněna. Kromě zdravých endorfinů získáte od nás nadstandardních 120 - 130,- Kč/hod čistého (standardní odměna jiných firem je 80-100 Kč). Výplata navíc nabízíme hotově – denně! K tomu u větších a náročnějších zakázek poskytujeme brigádníkům osobní příplatek, případně stravu aj. V praxi to nejčastěji znamená 700 – 1200 Kč denně.

Stěhovací práce je u nás hodně, většinou pondělí až sobota se začátkem 8:00 – 9:00 hodin. Někdy pracujeme pouze 3 hodiny, někdy třeba 12 hodin. Vše je odvislé od typu a velikosti zakázky. A pokud by tě to v Brně omrzelo, máme také práci pro stěhování do zahraničí. Jezdíme do různých zemí Evropy, nejčastěji jezdíme stěhování do Německa a Anglie.

Po zapracování a zvládnutí stěhovacích technik nabízíme ambiciózním brigádníkům možno vést vlastní tým (2-3 pracovníci) a postup na vedoucího týmu. 

 

Pokud tě naše nabídka brigády stěhování zaujala, napiš nám na e-mail brigada@stehovaci-sluzby-brno.cz . Pokud na brigádu spěcháš, tak nám rovnou zavolej na 774 482 371.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

 

Pracuj tam, kde tvoje práce přináší smysl a radost!

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. 

 

Práce ve stěhování v Brně

 

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář