Pracovník stěhovací služby

Brigáda ve stěhování v Brně

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí brigádu stěhování pro zdatné pracanty. Tvoříme  skvělou partu lidí, které jejich práce skutečně baví. Aktuálně hledáme na výpomoc brigádníka stěhování pro doplnění týmu. Můžeš se těšit na různorodé zakázky v Brně, celé ČR i v zahraničí. A pokud tě bude stěhovací práce bavit stejně jako nás, můžeš se stát našim stálým pracovníkem nebo i Team Leaderem!

 

CO VLASTNĚ DĚLÁME?

Nejdříve ti prozradíme, co neděláme. Neděláme pouhé „nošení“ věcí a taky nejsme žádní poslíčci. Nehledáme žádné superamatéry, kterých je Brno plné. Naše stěhovací služby obnáší vyšší level a především komfortní servis zákazníkům – rozvoz krabic až domů, ochranu nábytku a zařízení, práci s obalovými materiály, jednoduché montážní práce, používání stěhovací techniky jako jsou stěhovací popruhy a lana, transportní vozíky, rudly a mnoho dalšího.

K tomu si u našich pracovníků – brigádníků zakládáme na šetrném zacházení s věcmi, slušném a příjemném vystupování před zákazníkem a fyzické kondici. Rozhodně nezapomínáme na úsměv! I pouhá brigáda pracovníka stěhování je naší vizitkou.

 

CO OD BRIGÁDNÍKA VYŽADUJEME?

Jako první tě musí bavit fyzická práce. Lenoši u nás nemají místo, pokud se zadýcháš už ve druhém patře, raději se poohlédni po práci někde na vrátnici.. Nemusíš být žádný Herkules, ale musíš být fit a nebát se poctivé práce. Další nezbytnou vlastností brigádníka stěhování je především spolehlivost. Když se domluvíme na 7:00 hodin, znamená to, že s tebou počítáme do týmu a v 7:00 hodin vyrážíme. Jakékoliv zpoždění musíme vysvětlit zákazníkovi a takhle to fakt nezačíná dobře..

Samozřejmostí je pro nás trestní bezúhonnost a HLAVNĚ! ..pozitivní přístup (žádný zamražený stressor). Měl bys mít taky normální chlapskou sílu a nezalekneš se 5. patra bez výtahu. Stěhovací práce nám nyní rychle přibývá, proto je pro nás důležitá také tvoje časová flexibilita. Vytíženost je u nás od pondělí až klidně do soboty. 

A protože jezdíme vozy do 3,5 tuny, můžeme využít i tvůj řidičský průkaz sk. B. Pokud by tě navíc řízení bavilo a jsi schopen převzít odpovědnost za svěřený majetek, můžeme se domluvit i na stálo.

 

CO ZA PRÁCI VE STĚHOVÁNÍ NABÍZÍME?

U nás si užijete svobodnou a dynamickou práci, která není nikdy stejná. Každá zakázka je něčím jiná, někdy si připadáme, že snad ani nepracujeme.. Někdy je to zase naopak dřina, která je však po zásluze odměněna. Kromě zdravých endorfinů získáte od nás nadstandardních 140 - 150 kč/hod čistého (u jiných stěhovacích firem 100 - 120 Kč). Po zapracování můžeš stoupat i výš. Výplata můžče být navíc nabízíme hotově – denně! K tomu u větších a náročnějších zakázek poskytujeme brigádníkům osobní ohodnocení dle jejich výsledků (poctivost práce, proaktivita, chování).

Stěhovací práce je u nás hodně, většinou pondělí až sobota se začátkem 7:30 hod. Někdy pracujeme pouze 3 hodiny, někdy třeba 12 hodin. Vše je odvislé od typu a velikosti zakázky. A pokud by tě to v Brně omrzelo, máme také práci pro stěhování do zahraničí. Jezdíme do různých zemí Evropy, nejčastěji jezdíme stěhování do Německa a Anglie.

Po zapracování a zvládnutí stěhovacích technik nabízíme těm nejlepším brigádníkům možnost vést vlastní tým (2-3 pracovníci) a postup na vedoucího týmu. 

 

Pokud tě naše nabídka brigády stěhování zaujala, napiš nám na e-mail brigada@stehovaci-sluzby-brno.cz . Pokud na brigádu spěcháš, tak nám rovnou zavolej na 774 482 371.

Těšíme se. 

 

Najdi si práci, která tě bude bavit, a už nikdy nebudeš muset pracovat!

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. 

 

Práce ve stěhování v Brně

 

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář