Doprava nábytku IKEA Brno

Objednáváte zboží z obchodního domu IKEA BRNO? Potřebujete zboží vyzvednout, dopravit a nastěhovat až k vám domů nebo do firmy? Nechce se vám ztrácet čas montáží nábytku?

Ať už objednáváte z IKEI pár drobných kusů nábytku nebo třeba obří sedací soupravu, STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO mají pro vás pohodlné a levné řešení dopravy. Vychutnejte si raději svoji oblíbenou kávu a dřinu nechte na nás. 

Navázali jsme spolupráci s IKEA BRNO, a proto vám můžeme nabídnout rozšířenou službu dopravy nábytku.

Vyzvednutí a doprava zboží IKEA

Pokud máte objednané zboží, stačí se domluvit na vhodném termínu a čase, kdy potřebujete nábytek vyzvednout. Náš řidič bude připraven ve sjednaném čase na výdejním místě IKEA. Nechcete ztrácet čas cestou do IKEI? Náš řidič se za vámi osobně zastaví, převezme dokumenty k vyzvednutí a o nic více se už nestaráte.

Naši pracovníci zboží vyzvednou v daný čas a dopraví k vám domů nebo do firmy. Dle dohody vám nábytek či zboží nastěhujeme na požadované místo, do patra RD nebo bytu, případně provedeme montáž nábytku.   

Montáže nábytku

Naší core businessem je a bude vždy jen stěhování, ale za ta léta praxe jsme se vyškolili i v montážích nejrůznějších druhů nábytku. Proto vám v rámci služby doprava nábytku IKEA Brno nábytek nejen dopravíme, ale i smontujeme.

Provádíme montáž nábytku IKEA - běžné obývací sestavy, skříně, komody, montáže postelí, zahradního nábytku apod. Jediné co nemontujeme jsou kuchyňské linky. Na to je již třeba jiných specialistů :) 

Ceník dopravy a montáže nábytku

Službu dopravy nábytku a montáže z obchodního domu IKEA nabízíme pro Brno a okolí do 50 km. Cena dopravy zboží IKEA BRNO je určena výší nákupu.

 

Vyzvednutí zboží na výdejně                  400,-

Zboží do 5.000 Kč                                 750,-

Zboží do 10.000 Kč                               950,-

Zboží do 20.000 Kč                               1900,-

Zboží do 50.000 Kč                               2400,-

Zboží nad 50.000 Kč                              3000,-

Výnos zboží do pater                             250 Kč/patro

Běžné montáže nábytku                        270 Kč/pracovník/hod

                       

Otevírací doba IKEA BRNO

Obchodní dům IKEA BRNO je zde pro vás 7 dní v týdnu od 9:00 do 21:00 hod.

IKEA Brno, Skandinávská 126/4.

Telefon: 234 567 890

 

OBJEDNÁVKA DOPRAVY IKEA 

Pro objednání dopravy nábytku IKEA nám pošlete své požadavky na e-mail ikea@stehovaci-sluzby-brno.cz nebo nám rovnou zavolejte na +420 774 482 371.

Těšíme se na vás! 

 

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář