Otázky a odpovědi o stěhování v Brně

 
Kolik stojí stěhování v Brně?
Je možné zapůjčit krabice na stěhování Brno?
Co s nepotřebnými věcmi a starým nábytkem? 

 

To jsou jen některé z mnoha otázek našich zákazníků. V našem článku o stěhování Brno Vám přinášíme přehled nejčastějších dotazů a našich odpovědí. Pokud nenajdete svou odpověď, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@stehovaci-sluzby-brno.cz, telefonu 774 482 371, a nebo vyplňte náš jednoduchý formulář.

KOLIK STOJÍ STĚHOVÁNÍ BRNO?

Ceník stěhování v Brně se odvíjí od hodinové sazby za pracovníky stěhování a hodinové sazby za pronájem stěhovacího vozidla. Ceník stěhování Brno je odvislý dále od počtu ujetých kilometrů. To jsou tři základní atributy pro stanovení ceny stěhování. 

Příklad levného stěhování bytu Brno 1+1:

- dva pracovníci, 180 Kč/pracovník

- pronájem vozidla pro stěhování 350 Kč/hod

- 30 ujetých kilometrů v ceně 18 Kč/km

- orientační čas stěhování 4 hodiny

 

Výsledná cena stěhování bytu Brno je 3.380 Kč. V ceně můžete získat i řadu výhod jako je balení věcí, zapůjčení krabic na stěhování s dovozem až domů aj. Samozřejmostí by mělo být pojištění věcí během stěhování a přepravy. 

 

TIP: chtějte po stěhovací firmě garanci, že uvedené ceny dodrží. V opačném případě může být cena stěhování bytu Brno až dvojnásobná! 

MOHU NA STĚHOVÁNÍ BRNO NĚJAK UŠETŘIT?

Nejlepším způsobem, jak na stěhování v Brně ušetřit, je poradit se s odborníkem, který na místě zhodnotí náročnost stěhování, doporučí ideální pracovní postup, typ stěhovacího vozidla a svými zkušenostmi minimalizuje všechna rizika. Při výběru stěhovací firmy Brno chtějte reference, hodnoťte celkový dojem internetové prezentace, osobního přístupu, e-mailové komunikace apod. Chtějte záruku ceny, kterou nabídla stěhovací firma pro stěhování Brno. V opačném případě se můžete dočkat navýšení mnohdy až o 100%! 

CO VŠE CENA STĚHOVÁNÍ BRNO OBSAHUJE?

Je dobré se ptát, co od stěhování vlastně očekáváte? Nejnižší cena jistě potěší, ale téměř vždy s sebou nese nízkou úroveň stěhovací služby. Potom se snadno stane, že Vaše věci skončí ve špinavém voze, budou stěhované brigádníky, mnohdy nešetrným způsobem… Stěhovací služba Brno s nejnižší taxou znamená, že někde se zkrátka musí „ubrat“. Standardní cena stěhování Brno by měla obsahovat nezávaznou konzultaci stěhování, poskytnutí obalových materiálů, odborné demontáže a montáže nábytku, stěhovací vybavení a alespoň základní balení věcí. Přirozenou součástí stěhovací služby Brno musí být také pojištění. 

 

NEMÁM DO ČEHO ZABALIT VĚCI, PŮJČÍTE MI KRABICE?

Standardní stěhovací služba Brno by měla obsahovat možnost zapůjčení krabic nebo přepravek na stěhování. Některé stěhovací firmy si za půjčení účtují poplatek, jiné ne. Některé Vám přivezou stěhovací krabice až domů a nic za to nechtějí. V takovém případě můžeme jistě hovořit o přidané hodnotě stěhovací služby Brno. Stěhování Brno se tak stává hnedle snadnějším.  

 

JAK SE MOHU ZBAVIT STARÝCH VĚCÍ, NÁBYTKU APOD.?

Při stěhování bytů Brno nebo stěhování firem Brno se jistě najdou věci, které už nepotřebujeme. Může jít o starý nábytek, elektroniku, spotřebiče či kancelářské vybavení. I s tímto by si měla stěhovací firma poradit. Standardem na brněnském trhu stěhování je, že firma v rámci stěhování věci demontuje, odveze a provede jejich ekologickou likvidaci. Může jít o stěhovací službu s vyklízením nebo přímo vyklízení bytu Brno, vyklízení firmy Brno apod. S profesionální stěhovací firmou je vyklízení nemovitosti opravdu snadné. 

 

Jak vidíte, není stěhování jako stěhování. Na internetu tak levné stěhování Brno nemusí vždy být zárukou nízké ceny na konci stěhování..

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář