Recenze stěhování Brno

Vybíráte stěhovací firmu? Dejte si dobrý pozor! V Brně působí řada pochybných existencí a nejrůznějších šmelinářů, kteří poškozují zákazníky a kazí tak dobrou pověst ostatním. Přinášíme vám pár dobrých rad, jak vybrat solidní firmu. Dobrá zpráva je, že vám k tomu stačí zdravý selský rozum.  

LEVNÉ STĚHOVÁNÍ VŠUDE KAM SE PODÍVÁŠ

Dnešní rychlá doba, chcete-li moderní, poskytuje nám zákazníkům nepřeberné množství a úroveň služeb, které můžeme využít. Reklamu na ty nejlepší stěhovací služby, levné stěhování Brno, nejlevnější stěhování najdeme na každém kroku. Ale jak odhadnout, že právě tahle reklama stěhovací firmy je pravdivá? A je vůbec možné, že každá firma nabízí nejlevnější stěhování, nejrychlejší a nejkvalitnější..?

Máte dvě možnosti, jak se přesvědčit. Stěhovací službu si jednoduše objednáte a ověříte si, zda levné stěhování není levné jen titulkem. Druhá možnost je v dnešní době trendem. Ještě než si objednáte stěhovací službu, ověříte si reference nebo-li recenze od lidí, co stěhovací službu již minimálně jednou využili. A sami si tak uděláte názor. Ale pozor, jak rozpoznáte, že hodnocení je věrohodné? Hned na první pohled.

 

RECENZE PŘI VÝBĚRU STĚHOVACÍ FIRMY

Recenze rozdělte na dvě skupiny – na ty opravdové a skutečné, a pak na ty vymyšlené, vlastnoručně napsané. Ty poznáte na první pohled, zpravidla obsahují: Nejlepší servis.. Děkuji. Skvělá firma.. Děkuji. Přijeli včas.. Doporučuji. Poskytli profesionální služby.. Děkuji.

Takovéto zkušenosti a recenze jsou jednoduše napsané (nebo spíš vylhané??) stěhovací firmou nebo na požádání některým kamarádem. Na takovéto recenze nehleďte, všímejte si pouze těch, kde je nějaká pointa, opravdická zkušenost. Kde je evidentní, že ji psal člověk po prožité realizaci. 

WEBOVÉ STRÁNKY PŘI VÝBĚRU STĚHOVACÍ FIRMY

Stránky stěhovací firmy vám prozradí ze všeho nejvíce. Začne to tím, jak na vás zapůsobí:

-          svojí přehlednosti webu, uspořádáním, grafickým designem

-          popisem stěhovacích služeb, co všechno stěhují a především jak to stěhují,

-          komplexnost služby (nezaměňujte s prací Ferdy Mravence, malování zdí není stěhování),

-          způsob jak se dá služba objednat,

-          odkazem na reference.

Reference na stránkách chybí? Možná to bude tím, že je nikdo nevyužívá a nemá svoji klientelu. A nebo se v lepším případě chtějí vyhnout případným negativním recenzím. V tom horším je jim to totiž úplně jedno. Právě tohle se stává v hodně případech, že k vám přídě stěhovací firma a vlastně to bude skupinka lidí, co si přišli přivydělat na pivo, či cigarety.. Bohužel už ale na výběr nemáte, potřebujete se přestěhovat, nebo vyklidit dům. A kolikrát je to nepříjemná situace, že cítíte pivní parfém a každých 20 minut cigaretový kouř. Tohle bohužel firmy o sobě již neprozradí. Ale mají přece nejlevnější stěhování v Brně..

Spousta stěhovacích firem hřeší na to, že stěhování je povětšinou nárazovou akcí a tak je jim vcelku jedno, co si o nich kdo pomyslí. Strašné. Ale bohužel tvrdá realita. Při výběru stěhovací firmy proto posuzujte cenu stěhování jen jako jeden z mnoha faktorů. Rovnice levné stěhování = profesionální služba, totiž neexistuje. I malé děti vědí, že za kvalitní věc se platí. A vše má svůj důvod tzn. nízká cena má svůj důvod. Kvalita je totiž nepřímo určována cenou. Bylo tomu tak vždy a naštěstí tomu tak bude i nadále a žádné firmy hlásající 'nejlevnější cenuů ve vesmíru to nezmění. 

 

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář