STĚHOVÁNÍ BŘEMEN V BOSKOVICÍCH

Stěhování v Boskovicích

STĚHOVACÍ SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí v Boskovicích stěhování bytů, nebytových prostor, kanceláří a těžkých břemen. Stěhování Boskovice můžete snadno objednat pomocí jednoduchého online formuláře.

V Boskovicích stěhujeme těžká břemena jako jsou pianina, klavíry, klaviony a nebo různá kurióznější břemena. Jako např. vany :) 

STĚHOVÁNÍ 130 KG VANY

Stěhování vany

Že je stěhování vany hračka? Inu, 130 kg mramorového oblého tělesa je všechno, jenom ne hračka.

Našim úkolem v Boskovicích bylo nastěhovat vanu z garáže do prvního patra RD. Vana vážila poctivých 130 kg a bylo třeba ji ochránit proti sebemenším škrábáncům. Vanu jsme tedy nejdříve pečlivě zabalili - použili jsme stěhovací deky, bublinkovou fólii a navrch stáhli pevnou stretch folií.

Kvůli tvaru bylo třeba vanu obalit tak, aby ruce po obalu neklouzali. Pro oválný tvar nám byly stěhovací popruhy k ničemu, proto zbývaly jen staré dobré bicepsy!

Před stěhováním jsme ochránili i nové dřevěné schodiště, při oměřování vyšel rozměr vany jen tak tak. Navíc nebylo možné vanu stěhovat v jedné poloze. Museli jsme vanu 'podvléci' pod stropní konstrukcí, ve zlomu schodiště vanu postavit na výšku a takto vyjít až nahoru schodiště. 

Možná to nezní tak ďábelsky náročně, ale pokud držíte na schodišti vanu (nebo se spíš snažíte držet :)) a v rukách vám klouže necelých 70 kg, není to opravdu legrace! 

Vana na schodišti

Přiznám se, že máme trénovanou sílu, ale i tak jsme se pořádně zapotili! Nejtěžší fáze bylo uprostřed zlomu schodiště vanu postavit navýšku. Nemáte ji za co chytit, ruce vám kloužou a záda zabírají ze všech sil. Vana se vám na chvíli zasekne a nejde nahoru ani dolů. A vy víte, že musíte zabrat ze všech sil, abyste ji odtud dostali! Když se vám to povede, jste nahoře brutálně vyčerpaní, ale přesto spokojeni. Prostě další úspěšný zářez!

Závěrečná fáze stěhování

Bez použití techniky, bez zbytečných dalších rukou. Jen ryzí síla. No pain! 

Martin

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář