Stěhování luxusního bytu

Stěhování luxusního bytu

Podívejte se s námi, jak profesionálové stěhují. A jak mohou přestěhovat i váš byt bez škrábanců, poničeného nábytku i bez zbytečného stresu.

Městská část Brno Medlánky je tvořená především novou výstavbou, což s sebou přináší bonitní vlastníky bytů a s tím spojené vysoké očekávání servisu. Naši zákazníci z Medlánek očekávají profesionální stěhovací službu (žádné amatéry s rozpadlou dodávkou a cigaretou v ruce), která jim dodá potřebný klid před stěhováním.

Stěhování bytů Brno Medlánky nabízíme ve variantě STANDARD nebo FULL SERVIS. Což znamená, že se snažíme zákazníkům nabídnout prvotřídní stěhovací servis před i během stěhování

STĚHOVÁNÍ BYTU 4kk

Na příkladu stěhování bytu Brno Medlánky vám ukážeme celou realizaci stěhování od zadání poptávky až po poskytnutí referencí.

Zadání: Byt 4kk Brno Medlánky, 95 m2, luxusní zařízení, nábytek masiv, kožená sedačka, umělecké dekorace.

Stěhování u nás začíná zadáním nezávazné poptávky nebo telefonem na 774 482 371. Bez předchozí osobní prohlídky nestanovujeme cenový rozpočet pod který bychom se mohli podepsat. Proto následovala nejdříve bezplatná konzultace a prohlídka stěhovaných prostor.

Během osobní konzultace máte možnost projít všechny detaily a zodpovědět všechny otázky o stěhování. Zároveň si ověříte důvěryhodnost stěhovací firmy, které hodláte svěřit své osobní věci.

V případě stěhování bytu z Medlánek jsme se dohodli na zapůjčení a dovozu stěhovacích krabic, plastových boxů a šatních boxů s ramínkem pro stěhování jemnějšího oblečení. Zákaznici jsme také poskytli stěhovací pytle na balení lůžkovin a zvláštní obaly na matrace.

PRŮBĚH STĚHOVÁNÍ

Šatní box s ramínkem

Stěhování jsme začali v 8:00 hodin, nejdříve jsme si do bytu nanosili veškeré vybavení – stěhovací popruhy, lana, transportní vozíky, stretch folie, roli bublinkové folie, obaly na matrace, pytle, páskovač, aku vrtačku a nářadí. 

Ze všeho nejdřív jsme pozornost věnovali největším kusům nábytku, jeden pracovník rozdělával postele a ostatní dva připravovali nábytek. Luxusní nábytek jsme balili do bublinkové a stretch folie, stejně jako audio a domácí kino. Např. masivní jídelní stůl jsme ani nedemontovali kvůli možnému poškození a stěhovali vcelku.

Na některé kusy nábytku jsme použili stěhovací deky a polstrovaný povlak. Příprava bytu nám zabrala pouhé 2 hodiny, nábytek demontován a vše chráněno v obalech. Jak vypadá příprava stěhování v našem podání můžete vidět níže.

Balení a ochrana nábytku foliemi

Během stěhování bytu jsme efektivně používali transportní vozíky na krabice i nábytek (vozíky jsou kobercovány) a stěhovací popruhy. Stěhování těžších kusů na popruhu je mnohem bezpečnější pro stěhovanou věc i pro okolní terén.

Zabalený nábytek a matrace

Naložení věcí nám zabralo další 2,5 hodiny, při skládání věcí jsme veškerý nábytek prokládali stěhovacími dekami. Naše vozy jsou navíc upraveny pro převoz nábytku, takže v našich vozech vaše věci doslova hýčkáme :) A že skládání věcí je opravdu věda, nám dá zapravdu každý, kdo do vozu během stěhování nahlédne.  

Na místě určení jsme věci vykládali a rozmisťovali dle přání zákazníka. Provedli jsme odbalení nábytku a jeho zpětnou montáž. Během stěhování jsme kvůli novým podlahám stěhovali bosky.. Což nebylo úplně bezpečné, ale náš zákazník, náš pán.

Především těžké historické komody nám daly na příkrém schodišti pořádně zabrat! Tohle doma sami nezkoušejte..

CENA STĚHOVÁNÍ BYTU Z MEDLÁNEK

Stěhování těžkého nábytku po schodišti

Cenový rozpočet jsme po osobní prohlídce odhadli na necelých 13.tisíc. Naše služby zahrnovali zejména osobní prohlídku, dovoz a zapůjčení stěhovacích krabic, demontáže a zpětné montáže nábytku, poskytnutí obalových materiálů a ekologickou likvidaci v SAKO BRNO. 

Ve finále jsme ještě ke stěhování zvládli vyklidit sklep a odvézt k likvidaci některé nepotřebné věci. Stěhování bytu Brno Medlánky nám zabralo s přípravou i likvidací věcí 10 hodin a celková cena stěhování činila necelých 15.tisíc.

Zákazník byl s námi spokojen, na konci stěhování přímo zářil nadšením. Všechny věci byli bez jediného škrábance v pořádku nastěhovány, celá akce byla organizovaná a odborně zvládnutá. Může být něco lepšího??

 

Máte zájem o stěhování bytu v Medlánkách nebo jinde? Zadejte svou poptávku a my se vynasnažíme, abyste byl s námi spokojen a doporučil nás dál!

 

POPTÁVKA STĚHOVÁNÍ

 

 

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář