Stěhování do Vídně

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. nabízí stěhování do Rakouska pro soukromníky i firmy. Ročně zrealizujeme více než 80 stěhování. Jako přední stěhovací firma v Brně jsme se stali synonymem profesionality a stability. Všechny naše stěhovací služby jsou certifikované.

U nás máte jistotu, že Vaše věci bezpečně přepravíme kamkoliv v Rakousku. Do Rakouska nejčastěji provádíme stěhování bytů, poboček firem, přepravu kusových i paletových zásilek. Při stěhování do Rakouska používáme čisté polstrované vozy a kvalitní balící službu. Pravidelně stěhujeme na trasách Brno – Vídeň, Brno – Graz, Brno - Salzubrg.

TIP: stáhněte si náš seznam stěhování, který Vám pomůže připravit domov na den D

CENA STĚHOVÁNÍ DO RAKOUSKA

Rakousko

Před stěhováním do Rakouska využijte nezávaznou návštěvu technika, který Vám sdělí garantovanou výši ceny, která se nemění. Stěhování nebylo nikdy snadnější. Rezervujte si stěhování do Rakouska 30 dnů předem a získejte extra slevu!

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Pojištění stěhování do Rakouska na 2 mil.
 • Dálniční poplatky v ČR i v Rakousku v ceně

Nezávazná poptávka

Co potřebuji pro stěhování do Rakouska?

Samotné stěhování do Rakouska neobnáší žádné speciální dokumenty, z praxe však vždy doporučujeme sepsat jednoduchý seznam stěhovaných věcí, jež jsme pro Vás připravili.

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit své věci. Pro stěhování do Vídně Vám přivezeme přepravky či krabice na stěhování až domů. V rámci Brna je tato služba zdarma.

Balící služba pro Vaše stěhování

Víme, jak důležité jsou pro Vás stěhované věci. Proto o ně šetrně pečujeme během dlouhého stěhování do Rakouska a používáme kvalitní obalové materiály vč. pojištění. Vychutnejte si svůj oblíbený šálek kávy a balení věcí do Rakouska nechte na zkušeném týmu.

Extrudovaný polystyrén výplň do krabic
stěhovací krabice šatní box šatní box
bublinková fólie bublinková fólie
ochrana rohů nábytku ochrana rohů nábytku

Demontáže a montáže nábytku

V rámci každého stěhování do Rakouska jsme připraveni k demontáži a zpětné montáži nábytku či jiných bytových doplňků.

Likvidace starého nábytku

Co se starým nábytkem a nepotřebnými věcmi ze sklepa či garáže? Náš tým si poradí a nábytek či zařízení ekologicky zlikviduje. Nepotřebné oblečení, polštáře a peřiny odvezeme do Armády spásy.

Ať už se stěhujete kousek za hranice nebo je Vaším cílem Salzburg, naše levné stěhování do Rakouska je pro Vás vždy zárukou spolehlivosti a férových cen. Profesionální stěhování Brno. Zadejte poptávku a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. V Rakousku snadno a rychle, stačí kliknout.

Stěhování do Rakouska

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Rychlá objednávka stěhování = BONUS

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Poptávka
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář