Firmy a kanceláře v Brně

STĚHOVACI SLUŽBY BRNO s.r.o. patří mezi přední stěhovací firmy v Brně, ročně realizujeme více než 300 stěhování firem i celých podniků. Naše stěhovací služby jsou certifikované a pojištěné.

Efektivita při stěhování firmy se odráží v nákladech. Využijte proto bezplatné návštěvy našeho pracovníka, který Vás seznámí s celým procesem stěhování firmy a vypracuje Vám individuální cenovou nabídku vč. harmonogramu prací.

Dle Vašeho přání Vám dopředu zapůjčíme krabice na stěhování. Minimalizujeme dopad stěhování na provoz Vaší firmy a proto stěhujeme i v nočních hodinách a o víkendu.

TIP: Šetřete náklady, rezervujte si termín stěhování firmy 14 dnů předem a získejte extra slevu!

CENA STĚHOVÁNÍ FIRMY

Zadejte svou poptávku a my pro Vás připravíme to nejlepší řešení stěhování za konkurenční ceny. Náš ceník stěhování firmy Brno Vám pomůže v základním odhadu rozpočtu.

 • Zdarma zapůjčení krabic
 • Balící služba ke stěhování
 • Bezplatná návštěva technika
 • Odborníci na stěhování trezorů
 • Demontáž a montáž nábytku
 • Certifikované stěhovací služby

Nezávazná poptávka

Stěhování těžkých břemen

Pro firmy nabízíme nejčastěji stěhování trezorů a stěhování kopírek, specializujeme se také na stěhování těžkých břemen jako jsou výrobní stroje, lisy apod.

Stěhování dokumentů a archivů

Naši pracovníci Vám pomůžou s přípravou a balením šanonů, dokumentů a celých archivů. Rádi ke stěhování Vaší firmy poskytneme také adresní štítky pro popis stěhovacích krabic.

Zapůjčení krabic na stěhování

Nedělejte si starosti do čeho zabalit vybavení kanceláří. Na stěhování firmy Vám přivezeme přepravky či krabice. Pro stěhování firmy Brno je tato služba zdarma.

Ochrana věcí při stěhování

Víme, jak cenné jsou pro Vás firemní věci. Proto o ně šetrně pečujeme během celého stěhování firmy Brno a používáme kvalitní obalové materiály. Co je zabalené, to se nepoškrábe.

dávkovač lepící pásky
štítky stěhovací krabice
bublinková fólie
ochrana rohů nábytku

Montáže a demontáže nábytku

U stěhování firmy Brno provádíme případně demontáž a zpětnou montáž nábytku. Pořizujete do firmy nový nábytek a nechcete zbytečně ztrácet energii a čas montáží? Nábytek vyzvedneme, dopravíme do Vaší firmy a smontujeme.

Jak na likvidaci starého nábytku?

Naši pracovníci provedou ekologickou likvidaci starého nábytku či jiného firemního zařízení. Ke službě stěhování firmy Vám nabízíme také kompletní vyklízení nemovitostí.

Stěhování v objektu

Přesouváte pracovní místa, věci nebo provádíte rekonstrukci? Naši vyškolení pracovníci Vám ochotně pomohou. V rámci stěhování firmy Brno Vám pracanty dopravíme ve smluvený čas na místo.

Naše levné stěhování Brno je pro Vás vždy garancí spolehlivosti, kvality a příjemných cen. Využijte levné stěhování firmy Brno a zařaďte se i Vy mezi spokojené firemní zákazníky. Jednoduše, postačí kliknout.

STĚHOVÁNÍ FIRMY

V recenzích stěhování říkáte

Proč stěhovat v Brně s námi

 • 3 režimy stěhování pro každého
 • Zapůjčení stěhovacích boxů
 • Ochranné fólie + ochrany rohů
 • Slušní pracovníci = slušné služby
 • Za stěhování fakturu

Čím vás stěhujeme?

interiér stěhovacích vozidel

Ke stěhování máme čisté a upravené vozy

Objednat
Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář