Levné stěhování pian

Specializujeme se na stěhování pian všech typů a velikostí. Piana (obecný název pro klavíry a pianina) balíme ochrannou fólií a pro transport používáme čisté a polstrované vozy. Jako přední stěhovací firma v Brně ročně realizujeme stěhování více než 300 pian po celé ČR.

Spolupracujeme s výrobcem pian Petrof a některými dovozci světových značek. Před stěhováním piana Brno můžete využít bezplatné návštěvy našeho pracovníka, který Vám zpracuje co nejpřesnější cenovou nabídku.

TIP: rezervujte si termín stěhování piana 10 dnů předem a získejte extra slevu!

CENA STĚHOVÁNÍ PIANA

Zadejte svou poptávku a my pro Vás připravíme to nejlepší řešení stěhování piana za konkurenční ceny. Náš ceník stěhování pian Brno Vám pomůže v základním odhadu rozpočtu.

  • Bezplatná návštěva technika
  • Balení piana ochrannou fólií
  • Přední odborníci na piana
  • Pojištění stěhování na 1,5 mil.
  • Zkušenosti a praxe
  • Certifikované stěhovací služby

Nezávazná poptávka

Pojištění stěhování pian

U každého stěhování piana Brno využíváme kvalitní pojištění do výše 1 milionu korun. Vaše milované piano tak bude během manipulace a přepravy v bezpečí.

Ochrana pian

Víme, co Vaše piano pro Vás znamená. Proto o něj šetrně pečujeme během celého stěhování. Samotnému stěhování piana Brno předchází pečlivé balení, u drahých koncertních křídel používáme zvláštní povlak z prošívané tkaniny. Naše vozy jsou pak speciálně upraveny pro transport pian.

Profesionální stěhování Brno. Zadejte poptávku na stěhování piana Brno a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem. Je to jednoduché, stačí kliknout.

Stěhování piana

Pomůžeme Vám?
+420 774 482 371 Poptávkový formulář